Survivor 2018 6 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 2018 64. Bölüm Fragmanı 6 Mayıs

Survivor 2018 de haftanın 2. dokunulmazlık oyunu beklenildiği gibi kıran kırana devam ediyor. Son oyunda Hakan ve turabi karşı karşıya geldi ve Hakan oyunu alarak durumu 9-7’ye getirdi. Oyunlar sonucunda 10-7 lik skorla Gönüllüler ikinci dokunulmazlığın da sahibi oldu. Peki Ünlüler takımında kim adaya veda edebilir? Haber için TIKLAYINIZ…

Survivor 2018 6 Mayıs’ta haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu 10-7 lik skorla Gönüllüler takımı kazanmıştı. Ünlülerin düşüşü devam ediyor. Ünlüler takımında zor günler yakındır bana göre. Bakalım 6 Mayıs akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununu kazanabilecekler mi?

 

Survivor 2018 5 Mayıs akşamı dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından yapılan oylamada Elif’in ismi çıktı. Elif’in isminin çıkması şaşırtıcı bir durum değil tabiki. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal ise Merve Aydın’ın ismini verdi. Merve daha önceki sezonlarında hiç bu kadar önce adı yazılmamıştı.

6 Mayıs akşamı oynanacak 2. dokunulmazlık oyununu takımlar için yine büyük önem arz ediyor. Bu dokunulmazlık oyunu sonrasında netleşecek 2 aday ile birlikte giden isim birleşme öncesi adadan ayrılan son kişi olacaktır. Bu sebeple takımlar daha fazla konsantre olacaktır. Ünlüler bu oyunu alarak arkadaşlarının adada kalma şansını artır isteyecektir.

Survivor 2018 2. dokunulmazlık oyununun kazanan takımını kestirmek güç. Ancak ben yine Gönüllüler takımının bu oyunu alacaklarını düşünüyorum. Yarışmaya baktığımızda havuz etaplarının fazlalığı göze çarpıyor. Gönüllüler takımından özellikle Hakan ve Hilmicem havuzda rakiplerine büyük fark atabiliyorlar. Bu da onlara atışlara önce gelme avantajı sağlıyor. Bakalım Gönüllüler haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanıp birleşmeye tam kadro gidebilecekler mi?

 

Sırvivor 2018 de 6 Mayıs dokunulmazlık oyunu sırasında Yağmur ve Adem yine bir tartışma yaşayacaklar. Adem ve Yağmur arasında yaşanan ilk tartışma değil bu. İkili daha öncede oyun sırasında tartışmışlar ancak diğer yarışmacıların araya girmesiyle tartışma büyümemişti.

Survivor 2018 63. Bölüm Fragmanı 6 Mayıs

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*