Survivor 2018 5 Mayıs 6 Mayıs Eleme Adayları Kim Oldu? Survivor 2018 65. Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Kim Elendi

Bence Survivor 2018 7 Mayıs akşamı elenecek isim Elif Şadoğlu olacaktır. Turabi ve Merve hayran kitlesi yüksek olan isimler arasında yer alıyor. Elif Şadoğlu’nun bu ikilinin oylarına yetişemeyeceğini düşünüyorum. Dolayısı ile 7 Mayıs akşamı Elif adaya veda edecektir.

Survivor 2018 6 Mayıs akşamı 2. dokunulmazlığıda kaybeden Ünlüler takımında son aday Turabi Çamkıran oldu. Potaya çıkan 3 isimden kimin gideceği ise 7 Mayıs akşamı belli olacak. 

Survivor 2018 5 Mayıs ve 6 Mayıs akşamı iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 5 Mayıs akşamı oynanan 1. dokunulmazlık oyunu sonrasında kazanan takım Gönüllüler olmuştu. 6 Mayısta oynanan oyunun galibi de değişmedi ve Gönüllüler 2. dokunulmazlığı da 10-7 lik skorla almayı başardı. Peki Ünlülerden kimlerin ismi yazılacak? Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz…

 

Survivor 2018 de bu haftanın ilk elenme adayları belli oldu. İlk oyunu kaybeden Ünlülerde adaylar Elif Şadoğlu ve Merve Aydın oldu. Yapılan ada konseyinde oylamada Elif’in ismi çıkarken bireysel dokunulmazlığı olan Mustafa Kemal ise Merve Aydın’ın ismini söyledi.

Survivor 2017 6 Mayısta oynanacak 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında 1 veya 2 isim daha gitme adayı olacak. Bu 3 veya 4 isim yapılan büyük SMS oylaması sonuçlarına göre adaya veda edecek veya kalacak. Gidecek isim hakkında sizlere bir kaç senaryo sunacağım yazımızın devamında.

 

Seneryo-1: Eğer 6 Mayıs Ünlüler kaybederse: Ünlüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu da kaybederlerse işler biraz karışır adada. Çünkü yarışmacılar yazabilecekleri tüm isimleri yazdılar.  Durum böyle olursa geriye kalan, Adem, Ümit Karan, Turabi ve Sema’dan bana göre Turabi’nin ismi çıkar. Bakalım tahminimiz doğru çıkacak mı?

Senaryo-2: Eğer 6 Mayıs Gönüllüler kaybederse: Gitme adayı olarak bireysel dokunulmazlığı kazanamazsa Yağmur’un ismi kesin diyebilriz. Her hafta yazılan bir isim. İkinci isim ise tamamen bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacıya göre değişir. İkinci isim ise yine Birsel olabilir?

Survivor 2018 65. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*