Survıvor 2018 5 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kİm Kazandı? Kim Elenme Adayı oldu?

Survivor 2018 5 Mayıs dokunulmazlık oyununu 10- 7 skorla Gönüllüler kazandı. Elif takım arkadaşları tarafından yazılarak 1.gitme adayı oldu. Bireysel dokunulmaz oyununu kazanan Mustafa kemal ise Merve nin ismini verdi. Böylece Merve 2.gitme adayı oldu.

Survıvor da 5 Mayısta yeni bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunlarının önemi artık her geçen gün önemini daha fazla artırmaya başladı. Birleşme partisi öncesi artık hiç bir takım arkadaşlarının gitmesini istemiyordu.

 

Survivorda geçtğimiz haftalarda yeni bir dönem başlamıştı ve gruplar değişmişti. İşte bu durumdan sonra artık takımların oyun kazanma olasılıkları daha da arttı. Hal böyle olunca dokunulmazlık oyunları daha da heyecanlı bir hal aldı. Survivorda 4 Mayıs akşamı oynanan ilk oyunu Gönüllüler kazanmıştı.Ödül ise Bakım kremleri ve barakaydı.  62. bölümün ikinci oyunu ise tas kebabı ödüllü mücadeleydi. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı oyunu 10-6 Ünlüler takımını kazandı.

 

Ünlüler takımı yedikleri tas kebabının verdiği etkiye dokunulmazlık oyununa daha da iyi hazırlanacaktır. Hatta geçtiğimiz hafta Yiğit in elenmesi ile derin üzüntü yaşayan Ünlüler takımı bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununa daha da sıkı yarışacaktır.Gönüllüler takımı ise adalarından kimseyi göndermek istememektedir. Bunun için var gücüyle yarışacak olan gönüllüler takımını hırslı bir takım bekliyor.

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununa ise Murat Ceylan Umıt Karan tartışması damga vurmuştur. Murat Ceylan oynadığı sırada Umıt Karan ın atamıyor demesi Murat Ceylan ı çileden çıkarmıştır. Bu durum karşısında Murat Ceylan sessiz kalmayacak ve Umıt abı ”yanlış yönlendiriyorsun ” diyerek çıkış yapmıştır.Kıyasıya mücadelenin yaşandığı dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı.

Survıvor 63.bölüm fragmanı 5 Mayıs 2018 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*