Survivor 2018 4 Mayıs Ödül Oyunu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne? Survivor 2018 62. Bölüm Fragmanı Turabi’nin Cezası Bitti

Survivor 4 mayıs oynanan  ilk ödül oyununu gönüllüler kazandı. Ödül ise diş fırçası peeling gibi temizlik setiydi. +mayıs Cuma akşamı oynanan 2. ödül oyununu ise Ünlüler kazandı. Ödül ise Tas Kebabı ve patates puresiydi

 

Survivor 2018 4 Mayıs akşamı yeni bir ödül oyunu oynanacak. Dokunulmazlık oyunları öncesinde yer alan yemek oyunlarının önemi bir hayli fazla. Dokunulmazlık oyunları çok fazla efor gerektiren oyunlar oluyor genelde. Durum böyle olunca da Cuma akşamları oynanan yemek ödülünün önemi büyük oluyor.

 

Survivor 2018 3 Mayıs akşamı oynanan ödül oyununu Ünlüler takımı 10-2 lik net bir sokorla kazanmışlardı. Bu oyundan sonra oynanan iletişim oyununu büyük bir çekişmeye sahne olmuş ve gülen taraf yine Ünlüler olmuştu. Oyun 9-9 olmuş ve bayrak yarışına çıkan Sema ile Adem son noktayı koymuşlardı. Gönüllüler takımı bu oyunla birlikte adeta yıkıldılar. Bakalım bu akşam oynanacak ödül oyununu kazanacaklar mı?

Survivor 2018 4 Mayıs yemek ödülünün önemi büyük. Size bu durumu kısaca özetlemek gerekirse; Birleşme partisi yaklaştı ve bununla beraber çekimlerin sıklığı da arttı. Durum böyle olunca yarışmacılar bazen günde 2 oyun oynuyorlar. Yani 4 mayıs akşamı oynanacak olan yemek ödülünü alan takım karınlarını doyuracak ve ertesi gün oynayacakları dokunulmazlık oyunlarında avantaj sahibi olacaklar. Birleşme haftası vedalar hep çok hüzünlü olur ve kimse bunu yaşamak istemiyor.

 

Survivor 2018 de Turabinin cezası bu oyunla birlikte bitti. Turabi 4 Mayıs akşamı oynanan oyunda takımdaki yerini alacak. Turabi takımdan ayrı geçirdiği süre zarfında baya hırslanmışa benziyor. Yayınlanan 62. bölüm fragmanında Turabi’nin Gönüllüleri kastederek onların “namını sileceğiz” dediği görülüyor. Performansı geçtiğimiz sezonlara oranla daha düşük kalan Turabi’nin performansı ise şimdiden merak konusu oldu.

Diğer taraftan Hakan’ın da Turabi için “Survivor’dan ya o gidecek ya da ben gideceğim” dediği görülüyor. Yani Hakan da Turabi’ye bilenmiş durumda. Bu iki yarışmacı arasında ilerleyen günlerde hararetli bir tartışma yaşanacağa benziyor. Hakan akıllı bir yarışmacı ve turabi’yi bu konuda kışkırtabilir. Umarım iki yarışmacı yaşadıklarından ve aldıkları cezadan ders çıkarmışlardır ve gerilim yaşamazlar.

Survivor 62. Bölüm Fragmanı 4 Mayıs 2018

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*