Survivor 2018 3 Mayıs Kim Kazandı Ödül Ne? Survivor 2018 61. Bölüm Fragmanı İletişim Ödülünü Kim Kazandı?

Survivor 2018 de 3 Mayıs akşamı oynanan yemek ödülü YOĞURTLU ET DÖNER oldu. Bu güzel ödülün sahibi 10-2 lik net bir skorla Ünlüler takımı oldu. Ünlüler tok karınla iletişim oyununu da kazanmıştır.

Survivor 2018 de 3 Mayıs akşamı 2 oyun birden oynanacak. Yeni Hafta ile birlikte yarışmacılar ilk günde bir iletişim ödül oyunu ve bir yemek ödül oyunu oynayacaklar. Artık birleşme partisine çok kısa bir zaman kaldı ve kimse birleşme partisini görmeden adadan ayrılmak istemiyor. Bu hafta sonu oynanacak dokunulmazlık oyunu birleşmeden önceki son dokunulmazlık olacak ve bir kişi daha birleşme partisini göremeden ayrılacak yarışmadan.

 

Survivor da iletişim oyunlarının önemi bir hayli fazla. Yarışmacılar bedensel açlıktan çok ruhsal açlık çekiyorlar. İletişim oyunlarında depoladıkları moral ile oyunlara daha hırslı ve azimli çıkıyorlar. Dolayısı ile bu oyunların peşinden gelen oyunu da kazanma olasılıkları artıyor. Gönüllüler takımı bana göre ilk haftalarda bu iletişim oyunları kazanamamanın sıkıntısı ile diğer oyunları da peş peşe kaybetmişti. Bakalım bu hafta da aynı durum söz konusu olacak mı?

Survivor 2018 61. bölümde yarışmacılar 2 şer kişi halinde yarışacaklar bu oyunda. Oluşturulan parkur içerisinde yer alan silindiri yuvarlarken, belirli aralıklarla bulunan kum torbalarını da almaları gerekiyor. Sonrasında yarışmacılardan biri atışlara gelecek ve toplar ile atış yapacaklar. Bu oyun biraz hız biraz da yetenek gerektiren bir oyun. Ünlüler takımının atışları iyiydi fakat son zamanlarda ellerinin ayarı biraz bozuldu. Bunun sebebinin de ben açlık olduğunu düşünüyorum. Ünlüler bu oyunu kazanabilecek mi hep beraber göreceğiz.

Survivor 2018 de Gönüllüler tarafında çatırdamalar başladı. Hakan ve Nagihan arasında tansiyon yükseliyor. Her iki yarışmacı da baskın karakterler ve hep bir adım önde olmak isteyen kişiler. Hakan ve Nagihan arasında çıkan tartışmanın sebebinin ise Yağmur olduğu anlaşılıyor 61. Bölüm fragmanında. Hakan kendisine yakın hissettiği yarışmacıları savunan ve koruması altına almaya çalışan biri. Survivor 2015 de katıldığı All Star sezonunda da Serenay’ı aynı şekilde diğer yarışmacılara karşı savunmuştu. Merve’ye karşı onun yanında yer almıştı. Keza bu sezon Cumali içinde böyle davranmıştı.

Gönüllüler takımının son haftalardaki performansını anlatmaya gerek yok. Muhteşem bir çıkış yakaladılar ve oyunları fire vermeden almayı başardılar. Bu hafta da Ünlüler takımından birini (Yiğit Dikmen) göndermeyi başardılar. Bakalım Gönüllüler bu performanslarını devam ettirip 3 Mayıs’ta oynanacak oyunları alabilecekler mi?

Survivor 2018 3 Mayıs Fragmanı 61. Bölüm

Survivor 3 mayıs iletişim ödülünü ünlüler kazanmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*