Beni Bırakma 86 Bölüm Özeti 7 Mayıs Zeynep Hapse Girer

Beni Bırakma 86. Bölüm 7 Mayıs’ta ekranlarda olacak. Hülya Esin’in kendisine ve kızına yaptıklarına dayanamamış ve onu bıçaklamıştır. Hülya’ya ve kızının namusuna dil uzatan Esin bununla da kalmaz ve Zeynep’e yeni bir iftira daha atar. Esin böylelikle Zeynep’ten sonsuza kadar kurtulacağını düşünür. Bakalım Esin bu planda da başarılı olacak mı?

Beni Bırakma 86. Bölüm Özeti

Sıla, Meltem’in intiharının sahte olduğunu öğrenmiştir, bunu Tarık’a anlatmaya çalışsa da Tarık Sıla’ya inanmaz. Sıla’nın tek çaresi Meltem’in oyununu kanıtlamaktır. Sıla Mehmet’in de yardımıyla istediği delilleri elde eder. Artık sıra Tarık’a bunları göstermektedir fakat Meltem ağlarını örerek Tarık’a fark ettirmeden onu yeni bir tuzağa çekmiştir. Esin’in ölüm haberi herkese soğuk duş etkisi yaratmış olsa da, Esin son anda ki bir müdahale ile kurtulur. Hülya bu durumun vicdan azabına dayanamaz polise suçunu itiraf edip teslim olmak ister ama dengeleri sarsacak, herkesi etkileyecek çok büyük bir sürpriz ile karşılaşacaktır. Bu durum Zeynep ve Emre ilişkisini yeni bir çıkmaza sokacaktır.

 

Hülya Esin’i bıçakladığında Emre de oradadır ve Esin’in hayatta kalması için büyük çaba sarf eder. Esin hastanede tedavi görür ve kendisine gelir. Esin’in aklında yeni bir oyun daha vardır. Esin, Hülya’nın canını daha fazla acıtmak için kendisini Zeynep’in bıçakladığını söyler. Zeynep tutuklu yargılanmak üzere hapse konur. Emre ise Zeynep’i kurtarmak için, Esin’e karşı Yeliz’i kullanmaya karar verir ve Esin’in hapse gitmesi, Zeynep’in kurtulması için bir plan yapar.

Esin bu planı yaparken Emre’nin Yeliz’in peşinde olduğundan habersizdir. Emre Yeliz’i Esin hakkındaki gerçekleri anlattırmakla tehdit eder. Yeliz’in ise bu işe yanaşıp yanaşmayacağı henüz belli değildir. Ancak Emre ona büyük ihtimalle para teklif edecek ve oda kabul edecek. Veya da Esin Yeliz’in herşeyi anlatmasından korkacak ve şikayetini geri çekecektir. Zeynep hapisten kurtulacaktır.

 

Meltem, herkesin gözünü boyamaya devam ederken Sıla, Meltem’in gerçek yüzünü, intihar oyununu su yüzüne çıkarmakta kararlıdır. Sıla topladığı delillerle soluğu Sayar ailesinin evinde alır. Meltem köşeye sıkışmış bütün oyunu Sayar ailesi tarafından öğrenilmek üzeredir. Sıla hastanede o gün nöbetçi olan doktorun evraklarına ulaşacaktır. Doktorun raporlarında Meltem’in hiçbir şeyinin olmadığı açıkca yazmaktadır. Sıla tüm bu delilleri toplar ve soluğu Sayar’ların evinde alır.

Sıla’nın karşısında en başta Cengiz vardır. Cengiz Sıla’ya hiç güvenmemektedir. Onun sadece Tarık’ın parasının peşinde olduğunu düşünür ve onu sürekli azarlar. Seher hala da evli olduklarını öğrendiğinden beri Meltem’in yanında yer almaktadır. Hatta Meltem’in iyileşmesinden sonra söz ve nişan işini tekrar gündeme getirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*