Sen Anlat Karadeniz 16.Bölüm Özeti 9 Mayıs Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz de sular durulmuyor. Heyecan her geçen hafta bir kat daha artıyor. Bakalım Nefes ve Tahir evlenebilecek mi?

Tahir, Yiğit için evlenme kararını bi kere almıştır. Ona karşı olan tüm sesleri bastırır, hedefe kitlenir. Zaten yaylada söylediği “Vedat’ın artığıyla evlenecek misin?” sözünden dolayı Nefes’e çok kızgındır. Nefes’in söylediği hiçbir şeyi dinlemez, evleneceklerini herkese açıklar, ailesinin de, Nefes’in de karşısında dağ gibi durur.Nefes için ise evlilik keskin bıçaktır. Evlense yanacaklar, evlenmese yanacaklar. Büyük çelişkisinin içinde çırpınırken, hayatının herkesten sakladığı en büyük acısı, onu uykularında yakalamaya başlar.Nefes’in evleneceği haberini alıp öfkeden çıldıran Vedat, bu evliliği engellemek için hazırladığı planını devreye sokar.Tahir ise Vedat’ı engellemeye çalışırken, geçmişte Vedat’ın canını bağışlamasına sebep olan sırrın iziyle karşılaşır.

Sen Anlat Karadeniz 16.Bölümde Neler Olacak?

Nefes ve Tahir tüm zorluklara karşı tek yürek olmaya karar vermişlerdir. Fakat talihsizlikler peşlerini bırakmayacaktır. Nefes ve Tahir Vedat ın tüm kirli oyunlarına rağmen evlenmeyi başaracaklardır. Fakat Vedat bu duruma engel olmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Tahir in annesinide  Dağdevirenleri de Berrak ı da tüm kirli oyunlarına alet edecektir. Fakat bu sefer başarısız olacaktır.

Tahir herşeye rağmen Nefes in elini sımsıkı tutacak ve asla bırakmayacaktır.  Nefes ise yakın zamanda bir Kaleli gelini olacaktır. Bunun verdiği güç ile Yiğit i alacak ve  Vedat a karşı dimdik duracaktır. Fakat kahramanlarımız için herşey bu kadar yolunda gitmeyecektir elbetteki Vedat bir yolunu bulacak ve Tahir ve Nefes in mutluluğuna gölge düşürecektir.

Sen Anlat Karadeniz 16.Bölüm Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 16.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*