Survivro 2018 1 Mayıs Kim Kazandı? Survivor 2018 1 Mayıs Ödülü Ne? Survivor 60. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 Sembol Oyunu kadınlarda Birsen, Merve, Yağmur ve Damla üst tura çıkan isimler olurken Sema ve Nagihan elenen isimler oldu. Erkeklerde finale yükselen isimler ise Adem, Turabi, Hilmicem ve Ümit Karan oldu.

Survivor 2018’de 30 Nisan akşamı adaya Ünlülerden Yiğit Dikmen veda etti. Diğer adaylar Murat, Yağmur, Elif ve Birsen ise rahat bir nefes aldı. Elemenin ardından yarışmacılar yeni bir ödül oyunu için 1 Mayısta tekrar yarış alanındaki yerlerini aldılar. Peki ödül ne ve kim kazandı?

 

Survivor 2018 de yarışmacılar salı günleri bireysel olarak sembol oyununa çıkıyorlar. Sembol oyunları bireysel oluyor ve en çok sembolü toplayan 1 kadın ve 1 erkek yarışmacının aileleri birleşme partisine katılmaya hak kazanıyor. Bakalım hangi iki ismin ailesi bu güzel akşama katılacak?

Survivor 2018 de geçtiğimiz hafta yapılan bireysel sembol oyunun ilk raundunda Murat, Hakan ve Anıl elenmişti. 30 Mayıs akşamı elenen Yiğit ise kura ile bir üst tura çıkmaya hak kazanmıştı. Ancak elenmesi ile bu hakkı da yok olmuş oldu. Üst tura çıkan Turabi, Ümit Karan, Adem, Hilmicem ve Mustafa Kemal olmuştu. Peki 5 maçlık ceza alan Turabi bu oyunda yer alacak mı?

 

Ümit Karan oyunlar sırasında parkurda yer alan elestik band kısmında ufak bir sakatlık yaşasa da sağlık durumu iyi durumda. Elastik band Ümit Karan’ın gözünün yanına isabet etmiş ve orasını biraz incitmişti. Ümit Karan futbol hayatında daha büyük sakatlıkları atlatmış bir sporcudur merak etmeyin. Kendisine geçmiş olsun diyoruz.

Gönüllüler bu haftayı sadece bir dokunulmazlık oyununu kaybederek geçirdiler. Ancak kaybedilen dokunulmazlık sonrasında 2. dokunulmazlık oyununu kazanmayı bildiler. Aslında Gönüllüler 30 Nisan akşamı giden yarışmacının Yiğit olmasıyla oyunu kaybetmelerinin bir önemi de kalmadı.

Survivor 2018 1 Mayıs akşamı oyunun galibi henüz belli olmadı. Eğer Turabi bu oyunlarda oynamaya hakkı varsa ben onun bu oyuna asılacağını düşünüyorum. Zaten Turabi bu oyunun önemini bilen bir yarışmacı. Verdiği tüm röportajlarda bu oyunlara ayrı bir önem verdiğini dile getiriyor. Bakalım sembolleri alıp ailesini yanına getirebilecek mi?

Survivor 2018 60. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*