Kadın 8 Mayıs Fragmanı 28. Bölüm Özeti

Kadın dizisinin 28. bölümü 8 Mayıs Salı akşamı ekranlardaki yerini alacak. Bahar’ı gören Enver ve diğerleri gözlerine inanamamışlardır. Bahar’ın her tarafı yara bere içindedir ve vücudu hastalığının tüm izlerini taşımaktadır. Arif ise bunları hiç görmez ve Bahar’a daha da aşık olmaya başlar. Arif ve Bahar arasında sizce ilerleyen bölümler birşey olabilir mi?

 

Alp artık Şirin le karşılaşmak istemiyor. Şirinde Münir’in kendisine ailesine zarar vermekten korktuğu için Levent’i kullanmaktadır. Alp’in Levent’e ulaşması sonucunda işler iyice karışır. Levent nasıl bir olayın içine düştüğüne anlam veremez ve korkmaya başlar. Şirin’in de Alp’e ulaşma çabaları yüzünden başı belaya girer.

Münir, onu Hatice ve Enver’i öldürmekle tehdit etmektedir. Hatice ve Enver ise tüm olanlardan habersiz Şirin’in Bahar’a ilik vermeyi kabul etmesinin mutluluğu içindedir. Enver, Ceyda ve Peyami’nin düğününde giymesi için Bahar’a bir elbise diker. Ama Bahar’ın elbiseyi denemesi üzerine Enver, Ceyda ve Yeliz büyük bir şokla karşılaşacaktır. Arif’in ise Bahar’a olan duyguları her geçen gün daha da artmaktadır.

Bahar’ın vücudundaki izler herkesi şaşkına çevirmiştir ama moral vermek için birşey yokmuş gibi davranmışlardır. Bahar o elbiseyi giymiş ve o düğüne gitmiştir. Bahar ve Arif arasındaki yakınlaşma artarak devam edecektir. Ben sezon finalinde Arif’in Bahar’a ilan-ı aşkı sırasında Sarp ile de karşılaşacağını düşünüyorum. Peki ama nasıl?

Şirin Sarp’ın yaşadığını annesi Hatice’ye söylemiş ancak annesi onun iyice kafayı yediğini düşünmektedir. Şirin ise insanları kendisine inandırmak için çeşitli yollar deneyecektir. Şirin Bahar’a yanaşamıyor Münir’in tehditleri yüzünden. Ama Şirin yavaş yavaş Bahar’a ulaşacak ve sezon sonu Bahar Sarp’ın yaşadığını öğrenecektir. Bu sırada Arif’te ona aşkını ilan edecektir.

Kadın Dizisi 8 Mayıs Fragmanı 28. Bölüm

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*