Survivor 2018 30 Nisan Ödülü Kim Kazandı? Survivor 2018 Ödülü Ne?

Survivor 2018 30 Nisan ilk ödül oyununu yani konforlu adayı ve börekleri Ünlüler takımı kazandı. Mustafa Kemal’in performansı bugün oyunu takımına kazandırdı. Ardından oynanacak olan yemek ödülü ise KUŞBAŞILI PİDE VE COCA COLA oldu.

Bu güzel ödülün sahibi ise 10-4 lük sonuçla son haftalarda muhteşemler yaratan Gönüllüler takımı oldu. Gönüllülere buradan afiyet olsun derken Ünlüler takımına da inşaallah bir dahaki sefere sizde yemek ödülünü alabilirsiniz diyoruz.

Survivor 2018 30 Nisan Adaya Kim Veda Etti? Survivor 30 Nisan Fragmanı 2018

Survivor 2018 de 30 Nisan akşamı eleme adaylarından biri adaya veda edecek. Elenen yarışmacı geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın da dediği gibi en çok üzülen isim olacaktır. Zira birleşme partisine bu kadar yaklaşmışken adaya vedalar trajik oluyor. Bakalım adaya kim veda edecek? Adaya veda eden ismi alttaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz…

 

Survivor 2018 30 Nisan akşamı yarışmacılar yataklı ada için yarışırken kıymalı ve ıspanaklı böreğinde sahibi olacaklar. Yarışmacılar bu oyundan sonra başka bir yemek ödülü daha oynayacaklar. Gönüllüler geçen haftayı 2 sadece 2 oyun kaybederek atlattılar. Bunlardan biride dokunulmazlık oyunuydu. Dokunulmazlık oyunu sonrasında isimleri çıkan isimler ise Yağmur, Birsen ve Murat oldu. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda ise elenme adayı Murat’ın aldığı sayılar damga vurdu.

 

Gönüllülerin morali ilk dokunulamazlık oyunu sonrasında biraz bozulsa da toparlanmasını bildiler ve 2. dokunulmazlık oyununun aldılar. İki takımda yemek yiyerek güç dengesini korumayı hedefliyor. Gönüllüler takımı her ne kadar yemek yeselerde sonuçta insan ertesi güne tekrar acıkıyor. Durum böyle olunca iki takımda yemek oyunlarına hırslı çıkıyorlar.

Survivor 2018 30 Nisan ödülü bir penaltı oyunu. Ünlüler takımından bu oyunda Ümit Karan’ın iyi olduğundan bahsetmeyeceğim bile mesleği bu çünkü. ancak geçen senelerden bilindiği gibi Adem ve Yiğit’te bu oyunda iyi isimler. Ancak Ünlüler takımının kızlarında pek iş yok denebilir. Gönüllüler takımında ise kalede Hakan iyi bir isim. Erkekleri bilemiyorum ama Gönüllülerin de kızları iyi olacaktır bu oyunda.

Survivor 59. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*