Survivor 2018 30 Nisan Adaya Kim Veda Etti? Survivor 30 Nisan Fragmanı 2018

YİĞİT DİKMEN SURVİVOR 2018’E 30 NİSAN AKŞAMI VEDA EDEN İSİM OLDU…

Survivor 2018 30 Nisanda Adaya Veda eden isim YİĞİT DİKMEN olmuştur. Bundan sonraki hayatında kedisine başarılar dileriz. Yiğit’in elenmesi açıkcası beklenen bir ayrılık değildi.

Survivor 2018 de 30 Nisan akşamı kritik bir süreçte bir isim adaya veda edecek. Kritik diyorum çünkü birleşme parti bu kadar yaklaşmışken kimse adadan gitmek istemiyor. Adaya veda eden isim büyük birleşme patisini ve sonrasında giderek artan ödülleri de kaçırmış olacaktır. Survivor 2018 30 Nisan Ödülü için tıklayınız…

 

Survivor 2018 28 Nisan akşamı oynanan 1. dokunulmazlık oyunun galibi Ünlüler takımı oldu. Ünlüler Şeytanın bacağını kırdığını düşünmüşlerdi. Ardından yapılan ada konseyinde Gönüllüler takımından 3 isim elenme adayı olarak potaya çıktı. Bu isimler Yağmur, Murat ve Birsen şeklinde sıralandı.

Ertesi gün oynanan 2. dokunulmazlık oyununda ise galip gelen taraf bir gün önceki oyunu kaybeden Gönüllüler takımı oldu. Hatta Gönüllüler takımında oyunu kazandıran isim ise ismi yazılan Murat oldu. Murat müthiş bir performans göstererek takımını ipten aldı. 30 Nisan ada konseyinde ise Ünlülerden Elif ve Yiğit’in ismi çıktı.

Geçtiğimiz hafta yapılan büyük oylama sonuçları netleşti ve liste Acun Ilıcalı’nın önüne konuldu. Artık her hafta ayrı ayrı oylama yapılmayacak ve yapılan büyük oylamadaki sıralamaya göre adayların gitmesi ve kalması belli olacak. Adaylardan kimin gideceği ise 30 Nisan akşamı belli olacak. Peki adaya veda eden isim kim olacak?

Adaya Kim Veda Edecek?

İsmi yazılan ve gitme adayı olan 5 kişiden kimse adaya veda etmek istemiyor doğal olarak. Bu kadar eziyeti çektikten sonra kim veda etmek isterki. Adaylardan bana göre oy potansiyeli en yüksek kişi Murat’tır. Arkasından 3 kişiyi elemiş olan Yağmur gelmektedir. Birsen ve elif arasında sıralama yapamıyorum ancak Yiğit adaya veda eden isim olabilir. Eğer Yiğit adada kalabilirse Elif adadan gidebilir.

Survivor 59. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*