Çukur 7 Mayıs Fragmanı 28. Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur’un 28. Bölümü 7 Mayıs günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin gelecek sezonda ekranlarda olacağı Ay Yapım tarafından açıklanmıştı. Durum böyle olunca da ben olayların artık biraz yavaş seyredeceği kanısındayım. Peki 7 Mayıs 28. Bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Çukur 30 Nisan 27. Bölüm Neler Oldu

Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı oldu İdris Koçovalı, Vartolu’nun önünde sadece iki seçenek bırakmıştı. Vartolu ya Salih Koçovalı olup Saadet’le evlenebilecekti ya da Vartolu olarak karşısına tüm Çukur’u alacaktı. Vartolu 2. yolu seçti ve Çukur’u karşısına aldı. İdris ise buna karşılık olarak Saadet’i evlendirmek için harekete geçti ve Vartolu’nun bir kez daha damarına bastı. 

İdris’in mekanından kovduğu Vartolu, İdris’e sözleşmeyle cevap veriyor. Vartolu’nun mekanını aldığını anlayan İdris, kahvenin önüne gelen kalabalığa dönüyor ve “Güzel bir haberim var size. Saadet kızımızı bu akşam istemeye gelecekler. Damadımız helal süt emmiş, namuslu bir arkadaş. Haftaya da düğünümüz var!” sözleriyle Vartolu’yu can evinden vuruyor. Kalbine bıçak saplanan Vartolu’nun neler yapacağı merakla bekleniyor. 

Çukur 28. Bölüm Özeti

Bu sırada Yamaç, bir yanda Vartolu ile babası arasındaki mücadelede dengeyi sağlamaya çalışırken, öteki yanda Sena ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışır. Ancak sırlar, aşıklar arasındaki mesafeyi daha da açacaktır. Emrah, Nazım ve Vartolu ile iş birliği yapmaya yeşil ışık yakan Selim’in ise Çukur’u nasıl bir fırtınaya sürükleyeceği soluksuz beklenecek.

Çukur’da Vartolu ortalığı yakıp yıkmaya hazırlanıyordur. Saadet’in evlenmesine asla müsaade etmeyecektir. Vartolu Çukur’u ve İdris’i bitirmek için yeminler etmiştir. Yamaç ise ortalığı yumuşatmaya çalışmaktadır. Daha fazla kan dökülmesinin istemediği için babasını ve Vartolu’yu sakinleştirmeye çalışmaktadır.

Hatta Vartolu ile pazarlık bile yapacaktır. Vartolu’ya hala bir şansının olduğunu, bu işleri bırakırsa ve buralardan çekip giderse Saadet’i ona vereceğini söyler. Vartolu ise adeta arafta kalmıştır. Bir tarafta sevdiği kadın diğer tarafta çocukluğundan beri ettiği intikam yemini vardır. Bakalım Vartolu nasıl bir çözüm bulacaktır bu duruma.

Çukur 28. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*