Beni Bırakma 3 Mayıs Özeti 84. Bölüm Esin Öldü mü?

Beni Bırakma 84. bölümü ile 3 mayıs günü ekranlardaki yerini alacak. Olaylar hızlanmaya başladı dizide. Bu da akıllara acaba dizi FİNAL YAPACAK MI? sorunu getirdi. Ancak hem dizinin reytingleri iyi gidiyor hem de resmi olarak açıklanmış bir final kararı bulunmamaktadır. Peki dizinin 84. bölümünde neler olacak? Bu bölüm özetinden önce 83. bölüm özetini okumanızı tavsiye ederiz. 83. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ…

 

Beni Bırakma 3 Mayıs Özeti 84

Hülya Esin’in yaptıklarına dayanamamış onu bıçaklamıştır. Esin’e ilk müdahaleyi Emre yapmıştır anca Esin’in durumu ağırlaşmıştır. Emre elinden geleni yapmıştır ancak başarılı olamamıştır. Esin’in ölüm haberi bütün dengeleri değiştirmiştir. Hülya suçunu itiraf edip, polise teslim olmadan, Vedat’a, Zeynep’in babası olduğu sırrını anlatmaya karar verir. Ancak buna fırsat bulamayacaktır veya son anda vazgeçecektir.

Emre, Bora ve Zeynep Esin’in başına gelenlerin ve yaşananların şokundalardır. Esin gerçekten ölmüş müdür? Ben Esin’in kolay kolay öleceğini düşünmüyorum. Esin’in ölmesi hem dizinin kahramanları Zeynep ve Emre aşkının yaşanmasının önünü tıkayacaktır hemde senaryo ekibinin önünü tıkayacaktır. Esin ölürse Zeynep’in masumiyeti tamamen açığa çıkmayacaktır.

Öte yandan Sıla, Tarık ve Seher’e, Meltem’in intiharının sahte olduğunu ispatlamak için harekete geçer. Sıla, Mehmet’in de yardımıyla Doktor Suat’ın odasında ki raporların peşindedir. Öte yandan Meltem ise bir şekilde Sıla’nın, gerçeğin peşinde olduğunu öğrenir ve bir plan yapar.

Beni Bırakma dizisinin fragmanları yayınlanmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*