Beni Bırakma 2 Mayıs 83. Bölüm Özeti Hülya Esin’i Bıçaklar

Beni Bırakma’da heyecan giderek tırmanıyor arkadaşlar. 82. Bölümün özetinde verdiğimiz tüyoda yanılmadık ve Hülya’nın neden hapishanenin önünde görüldüğünü de anlamış olduk. Hülya’nın hapishanenin önünde olmasının sebebi de Esin tabiki. Peki ama nasıl?

 

Beni Bırakma 83. Bölüm Özeti

Hülya, Zeynep’e ve yıllar önce Esin’in kendisine yaptıklarından dolayı dayanamayarak Esin’i bıçaklamıştır. Zeynep son anda gelmiş olsa da Hülya’ya engel olamamıştır. Hülya kendisine o kadar büyük kötülük yapmasına rağmen Esin’e birşey yapmamıştır. Ama söz konusu kızı olan Hülya artık dayanamaz ve Esin’i bıçaklar. Hülya ve Vedat hastaneden konuşurken Vedat “bir kızım daha olsa Zeynep gibi olmasını isterdim” dedi. Yani Vedat’ın Zeynep’in kızı olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmeyecektir.Esin Ölecek midir?

Hülya ve Zeynep olayın şokundayken, Emre duruma müdahil olur. Emre yaşananlardan Hülya ve Zeynep’i kurtarabilecek midir? Emre hemen Esin’e müdahale etmiştir ancak Esin’in durumu ciddidir. Esin sonunda hakkettiğini bulmuştur. Ancak bunun Hülya’nın elinden olması üzücü bir haber izleyiciler için. Hülya’yı ne beklemektedir? Hülya hapse girecek midir? Sorunun cevabını 84. Bölüm özetinde bulabilirsiniz. TIKLAYINIZ…

 

Sıla, Meltem’in intiharının sahte olduğunu öğrenmiş, bunu Tarık ve Seher’e söylediğinde ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. Sıla Tarık ve Seher Hala’nın gözünde iftiracı pozisyonuna düşmüştür. Seher onun gerçekten Meltem’e iftira atan ve parası için Tarık’ın yanında olduğunu düşünmeye başlamıştır. Sıla ise gerçekleri ortaya çıkarmakta kararlıdır. Sıla harekete geçecektir.

Öte yandan Bora, Hülya’nın Esin yüzünden suçlanmaması için elinden geleni yapmakta bütün hastaneyi seferber eder ama Esin’in durumu ağır, yaşam ile ölüm arasındadır. Bora Hülya’nın olaydan sorumlu olmaması için hastanede gerekli önlemleri almaya çalışır. Personeli tembihler ve Hülya’nın kurtulması için elinden geleni yapar.

2 yorum

  1. Daha düne kadar sıla ya çok kızıyordum ama Tarık sıla gibi dürüst birini değil de meltem gibi paçoz birini hakediyor. O aile tamamen öyle oyunbaz birine layık. Sıla onlara bi kaç beden büyük gelir. Meltem o aileye ve Tarık a ne yapıyosa hakediyolar. Bence işte şimdi tam da sıla için boşanma sebebi hemen bıraksın o verdiği sözleri dahi tutmaktan aciz adamı meltem in her oyununa gözü kapalı inanan ve her oyuna gelen aciz tarık ı madem öyle tarık efendi dönsün o paçoz meltem e ki ailesi de bizde kurtulalım. İzlemeyi bırakalım tamamen kurtulalım. Sıla meltem in lafıyla Tarık ı bıraktı diye çok kızmıştım ama boşuna kızmışım son iki haftada onu anladım. Şimdi bıraksın tarık ı şimdi çünkü yalan söylemediğini bildiği halde yalancılıkla meltem için ne kadar üzüldüğünü bildiği halde vicdansız olmakla suçlanıyorsa hemen bitirsin boşuna uğraşmasın o aile ancak yalandan dolandan anlıyo baş başa bıraksın onları. Seher ise daha düne kadar aşkının peşinden git derken birden nasıl bu kadar döndü aklım şaşıyor ona zaten ama tarık böyle yanar döner olduktan sonra seher in olması gayet doğal ki boşuna ona kızıyoruz. Asıl kızmamız gereken acizlikten ölmek üzere olan tarık aslında ?????

  2. O kadar çevirdiği dolaptan sonra(bunu bilmelerine rağmen düşünme sorgulama yok) insan biraz düşünür biraz sorgular hemen sazan gibi inanır mı herşeye ya ah tarık ah ömrümü yediniz karı koca ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*