Beni Bırakma 1 Mayıs 82. Bölüm Özeti Esin Hülya’ya Ne Yapacak?

Beni Bırakma yeni ayın ilk günü 82. Bölüm ile ekranlardaki yerini alacak. Dizinin gidişatı gayet iyi durumda. Dizi haziran ayının 2. haftası gibi sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Emre Yeliz’in peşine düşmüş durumda. Yeliz’i bulup konuşturarak Zeynep’in masumiyetini kanıtlamanın peşinde. Bakalım bunu ne zaman başaracak?

 

Emre Esin ve Bora’nın kendisini takip etmesinden bıktığı için Zeynep’ten tamamen vazgeçmiş gibi davranmaya devam eder. Zeynep bu duruma anlam veremez ve ona karşı bir kez daha yanıldığını düşünür. emre ise bunu  yapmaya mecbur olduğunu düşünmeye devam eder. Emre’nin babası Zeynep’i gerçekten escort bir kız gibi düşünmektedir. Bu yüzden rezil olduğunu ve o kızın ailesine layık olmadığını düşünür. Emre’nin amacı ise babasını durumun hiçte öyle olmadığına inandırmaktır.

Bora Zeynep’in bu zor zamanında yanında olarak onun kendisine bağlanmasını hedeflemektedir. Bora Zeynep’i yanında tutmak için hamle yapmıştır anca Zeynep bunu arkadaşça bir hamle olarak görmektedir. Bora ise Zeynep’in kendisini sevmesini ummaktadır. Bu yüzden Hülya ile olan bağlantısını da kurtarmak isteyecektir. Aldığımız bir tüyoda Hülya bir hapsanenin önünde çekilmiş sahnelerine yer veriliyordu. Hülya’nın neden ve kim için orada olduğunu henüz öğrenemedik. Ama bu durum Esin’in Hülya’ya karşı oynadığı bir oyun neticesinde olmuş olabilir.

Tarık ve Sıla elele verip Sayar’ların karşına çıkmışken Meltem bir hamle yaparak bu durumu engellemişti. Tarık ise üzerinde sorumluluk hissettiği için kendisini suçlamıştı bu durumdan ötürü. Ama Meltem’in oyunlarını çabuk unutmuşa benziyor. Meltem hastaneden bir doktoru ayarlayarak kendisini intihar etmiş gibi göstermişti. bu oyundan haberi olmayan Sayarlar ise Meltem’e inanarak Sıla’ya yüklenmişlerdi.

Gerçekler anlaşıldığında ise Meltem’in ne yapacağını merak ediyorum. Seher ise Tarık’ın yalan söylediği için Meltem’i haklı bulmuş ve onun yanında yer almıştı. Buradaki en masum kişi ise Sıla’dır. Sıla’nın hiç birşeyden haberi yoktu en başından beri. Meltem’in bu hamlesi olayları biraz erteleyecektir. ancak Sıla’nın Meltem ile konuşmasından sonra Meltem köşeye sıkışacaktır. Foyası ortaya çıkacaktır.

2 yorum

  1. Bütün iyiler aptaldır(biz izleyicilerde) hiç bişeyi sorgulamaz direk sazan gibi atlar inanır hiç düşünmez demez ki ya bunun amacı ölmek değil bizi kandırmak eğer ölmek olsaydı neden kendi evinde değilde bizim evde yapıyor hiç sorgulama düşünme yok hiç direk inanma var. Hele ki Tarık her oyununu görmüşken hemde. Ayrıca bir doktor u satın almak bu kadar kolaymı? E o zaman niye onlar Hipokrat yemini ediyolar bu kadar satılıklarsa neden? Birde dizinin instagram sayfası yorumları kapatıyo bu kadar eleştiri aldıkları için. Yani biz izleyiciler olarak bir hiçiz onların gözünde doğruları yazdığımız için ama unutmasınlar ki biz varsak onlar var.

  2. Bu arada bi de kötülerin anında herşeyden haberi oluyor o kadar zekilerki anlatamam herşeye müdahale ediyolar. Bunlar saçmalık diyen izleyici de kötü olup cezalandırılıyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*