Survivor 2018 29 Nisan Dokunulmazlık Kim Kazandı? Survivor 2018 58. Bölüm Fragmanı 29 Nisan

Evet arkadaşlar dün yaptığımız tahminde yanılmadık. Gönüllüler haftanın 2. dokunulmazlık oyununu 10-9 luk skorla aldılar. 

29 Nisan dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ilk aday Elif oldu. Bireysel dokunulmazlığı alan Mustafa Kemal ise tam Yiğit in ismini söyleyecekken Turabi ise araya girerek kendisinin isminin yazılmasını istedi Mustafa Kemal den. Mustafa Kemal ise bir anlık duraksadı ve düşündü. Mustafa’nın son kararı ise Yiğit oldu.

Survivor 2018 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında haftanın 2. dokunulmazlık oyunu 29 Nisanda oynanacak oyunla devam edecek. 28 Nisan akşamı oynanan dokunulmazlık oyunun galibi uzun bir aradan sonra Ünlüler takımı olmuştu. Peki Ünlüler bu başarısını 29 Nisandaki oyuna taşıyabilecekler mi? Oyunu kimin kazanacağı hakkındaki tüyomuzu yazının devamında sizlere vereceğiz…

 

Survivor 2018 28 Nisanda kaybedilen dokunulmazlık sonrası Gönüllüler takımından 3 isim çıkmıştı elenme potasına. Yapılan oylamada eşit oy alan 2 yarışmacı Murat ve Yağmur 4 er oy ile elenme adayı oldular. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hilmicem ise Birsen’in ismini söyledi ve Birsen’de 3. elenme adayı oldu.

Bilindiği gibi Survivor 2018 haftada 2 dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Ünlüler ilk oyunu kazanmış ve rahat bir konsey yaşamışlardı. Ancak Turabi’nin cezasının açıklanmasıyla moralleri bozulan Ünlüler takımının 29 Nisanda oynanacak 2. dokunulmazlık oyununda nasıl bir performans göstereceği merak konusu oldu. Turabi’nin oyunda olmayışı takımı etkiler mi?

 

29 Nisan akşamı oynanacak 2. dokunulmazlık oyununda iki tarafta stresli durumda olacaklardır. Turabinin Hakan ile girdiği tartışma sonrasında aldığı ceza yarışmacıları akıllandırmışa benzemiyor. Çünkü 29 Nisanda da Nagihan ve Elif kavgasına şahit olacağız hep birlikte. 29 Nisan akşamı oynanan oyun doğası gereği sertliği içinde barındıran bir oyun. Yarışmacılar bir alan içerisinde gözleri kapalı olarak rakibinin sırtında bulunan bayrağı alıyorlar. Bu oyunlar hep sert ve kıran kırana mücadelelere sahne olmuştur her zaman.

 

Survivor 2018 29 Nisan Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2018 29 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi Gönüllüler takımı olacaktır. Nagihan ve Elif oyun sırasında Nagihan’ın elinin sakatlanması üzerine bir tartışma yaşadılar. Survivor 2018’in yayınlanan 58. bölüm tanıtımında Elif Nagihan’a oyunda neden oynamadın diyor. Demekki Nagihan bu oyunda kötü ve Elif’te onun elini bahane ettiğini düşünüyor. Yani ondan sayı alabileceklerini düşünüyor olabilir. Ben bu durumu Gönüllülerin oyunu kazandığını ve Elif’in buna sinirlenerek Nagihan ile tartıştığı şeklinde yorumladım.

Survivor 2018 58. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*