Kördüğüm 30 Nisan Fragmanı 267. Bölüm Özeti Veer’in Hafızası Tekliyor

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Kördüğüm’ün merakla beklenen 267. bölümünde neler olacak? İşler karışmaya devam ediyor. Veer’in hafızası onu yarı yolda bırakacak mı? Mukta gerçeklere ulaşabilecek mi? Detaylar haberimizdedir…

Kördüğüm dizisi özetleri için tıklayınız Kördüğüm

Kördüğüm 267. Bölüm Özeti 30 Nisan 

Mukta gerçeğin peşindedir.Tapınağa gidip araştırmalarına başlar.Visnu ile ilgili sorular sorar ordakilere ama bakarki çok işinde yarayacak bilgiler değildir.İçça Damini ile methi hakında konuşmaktadır.Bu kadar acele evlenmek istemesi ile ilgili şüpheleri olduğunu paylaşır annesiyle içça.Bu arada Vinsu ise evdedir. Bir pasaport ve silah bulunmaktadır. Pasaport da Akash Chatterjeyiim yazmaktadır. Vinşu dünyada Vinsu’yum ancak benim adım Akash der. İntikam için buradayım.


Mai ısrarla Veer’in ilaçlarını süte karıştırıp vermeye devam eder. Son geldiğinde Veer sütünü içmek istemediğini söyler. Mai nin ısrarına rağmen Veer içmez sütü. Mai Amla ile sohbet ederken Tapasya elinde bi bardak süte ile gelip bunu Mai ye uzatır.Mai Amlayı odasına yollar ve bu ne demek oluyor diye tapasyaya çıkışır.Tapasya sen çok iyi bilirsin ne olduğunu der ve bunlar başlar kavga etmeye bağrışmaya.Veer bu bağrışmalar üzerine aşağı iner.

Tapasya şimdi veer sana herşeyi anlatacak deyip çekilir kenara.Veer içça benim karımdı değilmi anne diye başlar sözlerine ama devamı gelemez (nasıl olduysa mainin o kadar ısrarına rağmen sütü içmedi ama yine de hafızası tekrar gitti Veer in yada sonra içmiş de olabilir) Tapasya ne yapsa ne etsede bir türlü Veer hatırlayamaz ve tabi mai hemen veer i uzaklaştırır ordan.

Bunun üzerine Tapasya bu işi tamamen araştırmaya ve mainin ipliğini pazara çıkarmaya karar verir ve veer in doktoruna gider verdiği ilaçlar ile ilgili sorular sorar ama istediği cevap onda da yoktur. Tapasya Mai nin başka ilaçlar karıştırdığını düşünmeye başlar. Tapasya eve gelir ve Amla dan yardım isteyerek ilaçları tek tek kontrol eder.

Ancak doktorun verdiğinden başka ilaç bulamaz. Bu sırada Tapasya ya telefon gelir. Amla Mai ile yaşadığı bir olayı hatırlar.Mai başka bir ilacı Veer için verdiğini söylemiştir Amla ya. Amla telefonla konuşan Tapasya ya hatırladığı şeyi söyler ancak Tapasya telefondan dolayı anlamaz.

Meethi okul çıkışında Vinsu ile birlikte motosiklete binip gezmeye giderler. Mukta ise bir sıkıntı olmaz umarım diye endişelenir. Eve giderken karşısına sapık Tej çıkar.Tej hala Mukta nın etrafında dolaşmaktadır.Mukta ona benden uzak dur diye bi çemkirir. DTej neye uğradığını şaşırır. Tej mukta tarafından bi kere daha reddedilmenin acısıyla içerde içer zil zurna olana kadar içer.Eve geldiğinde tapasya uyumaktadır ve Tej sapığı Tapasya ya tecavüz etmeye kalkar ama tabi tapasya tej i öyle bi tekmelerki tej yerlerde tam düşerken çarptığı alkol şişesi de üzerine dökülmüş halde yatmaktadır.Tapasya bir kibrit çakıp seni yakarım kimse kurtaramaz diye bi güzel korkutur gözünü pis sapığın.

Tej’in sapıkça saldırısı Tapasya üzerinde baskı oluşturur. Hemen sabah Veer’in odasına gidip onunla konuşmak ister. Veer, ise odasında hatırlayamıyorum hatrılamıyorum diye dört dönmektedir.Tapasya veer in bu halini görünce hayal kırıklığına uğrar çünkü veer kendisi ile konuştuklarını da hatırlamamaktadır.

Tapasya amla ya dışarı çıkacağını söyler.Ve onların bu konuşmasını dinleyen Maiye’ye de gün doğar Tej ile iş birliği yapmış ve Tapasya yı öldürmeyi düşünmektedir. Tapasya nın bineceği arabanın frenleri ile oynamıştır bu iki hain.Tapasya farkında olmadan frenleri bozuk olan arabayla yola çıkar.Yolda farkeder büyük tuzağı ve karşısına çıkanlara çarpmamak için ne kadar çabalasa da büyük kaza geçirmesine engel olmaz.

Kördüğüm 267. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*