Survivor 2018 Turabi Diskalifiye Olacak mı 28 Nisan 2018?

Turabi’nin cezası belli oldu. Turabi Çamkıran 28 Nisan akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Hakan ve Anıl ile tertıştı. Hakan’a küfürler savuran Turabi Acun Ilıcalı tarafından yüksek perdeden uyarıldı. Turabi’nin cezası ise ada konseyinde açıklandı. Turabi 5 oyun boyunca oynayayacak, ödüllerden faydalanamayacak ve benchte olamayacak…

Survivor 2018’de birleşme partisine doğru gidilirken kritik virajda bu hafta 28 ve 29 Nisanda 2 dokunulmazlık oyunu oynanacak. Aç ve yorgun olan Ünlüler takında stres ve sinir hat safhaya ulaşmış durumda. Bunun ilk örneğini 27 nisan akşamı Elif ve Mustafa Kemal’in gereksiz yere tartışmasından da anladık. Peki Turabi ve Hakan kavgasından sonra Acun ne karar verecek? Turabi oyunlardan men edilecek mi?

 

Survivor 2018 28 Nisanda oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Turabi Gönüllüler takımının benchine giderek Anıl’a omuzu ile temas ediyor. Arkasından bu duruma müdahil olan Hakan ile Turabi’nin arası geriliyor. Zaten Hakan ve Turabi hiçbir zaman anlaşamayan iki ayrı karakterler. Bunu herkez biliyor.

Turabi açlığın ve dokunulmazlık oyununun stresi ile böyle durumların içine giriyor. Hakan ile tartışması büyüyen Turabi bu defa ileri gidiyor ve Hakan’a küfür ediyor. Takım arkadaşları ve Acun Medya ekibi tarafından yatıştırılan Turabi’nin hakkındaki kararın akşam ada konseyinde verileceğini belirten Acun Ilıcalı acaba ne karar verecek? Turabi yarışmadan diskalifiye edilecek mi?

Survivor 2018 28 Nisan Turabi Elenecek mi?

Survivor 2018 de Turabi Hakan ile kavgasının bedelini mutlaka ödeyecektir. Acun Ilıcalı Turabi ile ilk konuşmasında “burası senin babanın çiftliği değil, öyle kafana göre kural koyamazsın” dedi. Acun Ilıcalı Turabi hakkındaki nihai kararını ise ekip ile toplantı yaptıktan sonra vereceğini açıkladı.

Turabi hakkındaki karar akşam verilecek ama bana göre Turabi 1 haftalığına oyunlardan men cezası alacaktır. Survivor 2016 All Star’da Yine Hakan ve Turabi arasında gerilim olmuş ve Turabiye 1 haftalık oyunlardan men cezası verilmişti. Yine aynı sene Bozok ve Hakan kavgasında da aynı karar çıkmıştı. Turabi hakkında kesin karar verilir verilmez buradan okuyabilirsiniz…

Survivor 2018 57. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*