Survivor 2018 28 Nisan Dokunulmazlık Kim Kazandı? Survivor 2018 28 Nisan Eleme Adayları Kim Oldu? Survivor 2018 57. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 28 Nisan Dokunulmazlık oyununu 10-6 skorla Ünlüler kazandı. Ünlüler şeytanın bacağını kırdı ve dokunulmazlık oyunu almayı başardı. Şimdiki soru ise Gönüllüler takımından kimin isimleri çıkacak?

Gönüllüler takımında bu sezonun ilk olan bir olay gerçekleşti ve yenilen takımdan bir günde 3 adayın ismi çıktı. Oylamadan 4 er oy alan Murat ve Yağmur ilk iki elenme adayı olurken bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem ise Birsen’in ismi söyledi. Bakalım 29 Nisan dokunulmazlık oyununda hangi takım yenilecek ve kimin simi yazılacak?

Survivor 2018 de 28 Nisan akşamı kritik bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bu oyunun ardından 29 Nisan akşamı ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bu oyunları Ünlülerin kaybetmesi durumunda bana göre ada karışacaktır. Bakalım bu oyunları kim alacak?

 

Gönüllüler 27 Nisan akşamı oynanan adada kalma oyununu ve ardından yemek ödülünü kazanmayı bildiler. Gönüllüler adet başlardaki Ünlüler gibi yenilgi yüzü görmedi 2 haftadır. Ardarda 10 oyun kazanan Gönüllüler bu kulvarda rekoru elinde bulunduran Ünlüleri de geçmiş oldular.

Survşvor 2018 de ben 28 Nisan dokunulmazlık oyununu da Gönüllülerin alacağını düşünüyorum. Böyle düşünmemdeki amaç Ünlülerin güçsüz olduğu için değil. Aksine Ünlüler her türlü Gönüllülerden daha güçlü bir ekip ancak karınları gerçekten aç ve moralleri de yerinde değil. Bu sebeplerden ötürü favorim Gönüllüler takımıdır.

 

Ancak herşeye rağmen Ünlüler takımı savaşmayı bırakmayacaklar. Bu oyun iki ekip adına da çok zorlu geçecektir. Birleşme partisi öncesi kimse oyunları kaybederek birleşmeye 2 hafta kala Türkiye’nin yolunu tutmak istemeyeceklerdir. Bu takımlar üzerinde baskı yaratacaktır ve daha agrasif yapacaktır.

Zaten agresif bir kişiliği olan Turabi 28 Nisan akşamı oyun sırasında  İlk olarak Anıl’a takılacak ve sonrasında Hakan ile münakaşa içine girecektir. Olaylar biraz büyüyecek ve Turabi ileri giderek Hakan’a küfür edecektir. Olaylar ekip tarafından yatıştırılacak ve Acun Ilıcalı Turabi’yi uyaracaktır. Turabi hakkında kararı ise ada konseyinde açıklayacaktır. Turabi oyunlardan çıkarılacak ve diskalifiye edilecek midir?

Turabi hakkında Acun’un vereceği karar için tıklayınız…

Survivor 57. Bölüm Fragmanı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*