Kördüğüm 29 Nisan Fragmanı 266. Bölüm Özeti Visnu ve Gerçek Yüzü

Veer İçça ile ilgili bütün gerçekleri hatırlamaya başlar.Yıllar önce kendisini Avinash dan nasıl kurtardığını falan hepsi gelir gözünün önüne.İççanın hapiste yattığı dönemler falan hepsi canlanmaya başlar hafızasında Ve annesinin yıllarca kendini nasıl oyaladığını düşünmeye sorgulamaya başlar.

Meethi Visnu ya körkütük aşıktır artık ama annesi içça visnu nun evlenmek için acele etmesinden şüphelenmeye başlamıştır. Ve bu sıkıntısını Mukta ile de paylaşır.Visnu aslında meethi ye yakın davranarak onun aşkını kullanan methinin başına gelen herşeyin sorumlusu olan gizli bir düşmandır.Asıl amacı da intikamdır.Visnu aslında kimdir ve intikam amacı nedir ilerki bölümlerde ortaya çıkacaktır.

Tapasya elinde bi sürü poşetle eve döner.Ama tapasyanın amacı Chanda cadısına yem atıp oyuna getirmektir.Ve elindekilerini tej in kendine hediye olarak aldığını söyler.Tabi chanda bunu duyunca küplere biner hemen tej den hesap sormaya gider.Tapasya da aralarında neler olduğunu dinlemeye tabi ? Chanda Tej e aslında o kasetten bi tane olmadığını ve hatta bi kaç kopya yaptığını söyler.Tej tutuşur ve tapasya da duymuştur herşeyi onun da eline istediği fırsat geçmiştir.

İçça tapasya yı özlemiş ve onu görmek için bundela evine gelmiştir.Tabi onu gören tapasya değil mai olacaktır.İççayı azarlayıp ordan kovarken veer onları izler odasından.Tabi iççayı hatırladığı için annesinin yaptıkları iççaya davranışları onu şaşırtmamıştır . Ama veer annesine bu yaptıklarının da hesabını soracaktır.

Artık öylece beklemeye niyeti yoktur.Bunun için önce tapasya ile gözden uzak bi yerde buluşmak ister.Veer tapasya ile buluşunca ona herşeyi hatırladığını ama annesine bi oyun hazırladığı için bu role devam edeceğini ve kendisine yardım etmesini ister.Tapasya ise veer herşeyi hatırladığı için çok mutlu olmuştur.Ve ona yardım etmeye söz verir.

Kördüğüm 29 Nisan Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*