Survivor 2018 27 Nisan Ödülü Ne? Survivor 2018 27 Nisan Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2018 56. Bölüm Fragmanı

Survivor 2017 Nisan Adada kalma oyununu 10-6 lık skorla kazanan Gönüllüler oldu. Ancak bu oyundan daha önemli bir oyun daha var. Yemek ödül oyununu kim kazanacak. Survivor 2018 27 Nisan Ödülü Karnıyarık ve Pilav oldu.Bu ödülün galibi de yine Gönüllüler oldu. Oyun skoru ise 10-4 olarak gerçekleşti. Ünlülerin durumu hiç iyi görünmüyor…

Survivor 2018 de 27 Nisan akşamı yeni bir ödül oyunu oynandı. Gönüllüler fırtınası esmeye devam ediyor. Gönüllüler son iki hafta da olduğu gibi 26 Nisanda oynanan ilk ödül oyunun da sahibi Gönüllüler takımı kazanmıştı. Ardından oynanan iletişim oyunun galibini de 10-2 gibi ezici bir üstünlükle Gönüllüler kazanmıştı.

 

Survivor 2018 27 Nisan ödül oyunu tamamen bireysel beceriye dayalı bir oyun. Gönüllüler takımın becerisi son oyunlarda artsa da Ünlüler takımının el becerisi he zaman Gönüllüler takımından fazla olmuştur. Acun Ilıcalı bunu bildiği için belki bu oyunu seçerek Ünlülerin kazanmasını istemiş olabilir. 

Ünlüleri takımın oyun kaybetmelerinin en büyük sebebi açlığın vermiş olduğu stres ve sinirlilik hali bana göre. Bu duruma en güzel örnek 56. bölümde Elif ve Mustafa Kemal’in oyun esnasında benchte tartışmasıdır.  Bu durumu aşmaları durumda eskiden üst üste oyun kazandıkları duruma geleceklerdir. Bakalım 27 Nisan ödülünü hangi takım hangi skorla kazanacak? Gelişmeler oldukça sayfamızın en üst kısmından sizlere aktaracağız.

Diğer taraftan Gönüllüler takımı karnı tok sırtı pek durumundalar. Karınlarını 26 Nisan ödül oyununda hamburger ve patates kızartması ile doyuran Gönüllüler iletişim oyunuyla da moral depoladılar. Yani Gönüllüler takımının da şansı hiç az değil. Oyunu kazanmaları şans olmayacaktır.

 

Survivor 27 Nisan Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*