Kördüğüm 28 Nisan Fragmanı 265. Bölüm Özeti Veer Olayları Hatırlamaya Başlıyor

265. bölüm Kördüğüm Özeti 

Tapasya Onun Mai tarafından bir köle gibi kullanılmasına karşı Amla yı uyarmıştı .Tapasya nın doldurmaları ile Amla nın aklı başına gelmiş ve Veer den ayrılmak istediğini söylemiştir.Mai bunun üzerine Amlaya bir ceza vermek için harekete geçer.Onu bir ormanlık alana götürür ve orda yalnız bırakır.Amla o ortamdan çok korkar ve Mai tekrar dönüp eğer kendinin sözlerini dinlemezse başına daha büyük belalar gelir diye de tehdit eder Amla çok korktuğu için tamam der.

İcca ise Methi’nin kendisinden özür dilemesinin sebebinin Vişnu olduğunu anlamıştır. İçça vişnu ya teşekkür amaçlı tapınağa gider ve veer de ordadır. İçça veer ile vişnuyu tanıştırır. Veer Vişnu ile bir süre konuştuktan sonra işsiz olduğunu anlamış ve ona ofisinde iş verebileceğini söylemiştir.

Tapasya bir taraftan Veer ile ilgilenip ona neler olduğunu anlayıp hafızasını yerine getirmeye çalışırken diğer taraftan da tej e hayatının kazığını atmakla meşguldür.? Tej den ele geçirdiği mallardan satıp bir yetimhaneye bağışlar.Tej bunu öğrenince neler yapar kimbilir. Tapasya veer in odasında veer gelip onu odasında görünce sorar tapasya yıllar önce içça için aldığı akvaryumu göstererek hatırlayıp hatırlamadığını sorar ama tabi mai bir baykuş gibi onu izlemektedir ve veer e tapasyaya asla inanmamasını söyler. Ve tapasyayı dışarı atar.

 

Thakur evinde ise vişnu güzel giyinip süslenip püslenip gelmiştir. içça neden böyle geldiğini sorunca ise meethiyi çok sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler.Herkesi şaşırtır.Tapasya chandanın odasına bir delil bir ipucu aramak için girip karıştırır ve bişeyler bulur ama tam çıkacağı sırada tej sapığına yakalanır.Tej tapasyanın bişeyler çevirdiğini anlayınca hemen kızı üzerinden tehdit e başlar ve bu durum tapasyayı çok korkutur.

Veer kendi odasında düşünürken içça ile ilgili ufaktan bişeyler hatırlamaya başlar ve bu sırada mai gelir Veer mai ye bişey soracağını ama kendisine doğru söylemesini ister.Mai sor deyince Veer içça ile ilgili yavaş yavaş hatırlamaya başladığı şeyleri sorar ama tabi mai veer e istediği cevabı vermez yine onu kandırmaya çalışır.İççanın bi düzenbaz olduğunu anlatır yıllar önce seni kandırıp seninle evlendi falan gibi bir sürü zırva anlatır.Ya nasıl bi kadın be ?

 

Kördüğüm 265. Bölüm Fragmanı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*