Survivor 2018 26 Nisan Ödülü Kim Kazandı? Survivor 2018 55. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 26 nisanda ilk odul hamburger ve patates kızarması oldu. Bu oyunun galibi geçen haftanın efsanesi Gönüllüler takımı oldu. Oyun 10-2 sonuçlandı. Peki iletişim ödülünü hangi takim kazandi?

Survivor 26 nisan iletişim ödülünün galibi yine değişmedi ve Gönüllüler oyunu 10-8 lik skorla kazanmayı bildi. Peki Gönüllüler nasıl oldu da bir anda bu kadar başarılı olmayı başardı. Gönüllülerin sırrı ne? Yazımızı okuyunuz…

Gönüllülerin Oyun kazanma Sırrı Ne?

Survivor 2018 26 Nisan akşamı yeni bir iletişim oyunu oynanacak. İletişim oyunlarının yarışmacılar için önemi büyük. Zira iletişim ödül oyunu takımların karınlarını doyurmasa da ruhlarını ve özlemlerini doyuran bir ödül. Tabi iletişim oyunlarının akabinde kazanan takım ufakta olsa yenecek bir ödül kazanıyor. Peki 26 Nisan iletişim oyununu kim kazanacak?

 

Gönüllüler takımı Survivor 2018’in son iki haftasına damga vurdu diyebiliriz. Takımda moraller yerinde. Son olarak yatak ve yemek oyununu kazanan Gönüllülerin hem sırtı pek hemde karnı tok. Hal böyle olunca iletişim oyunlarının favorisi de Gönüllüler takımı bana göre. Her ne kadar ünlüler takımı yenmeye ve aileleri ile görüşmeye aç olsalar da Gönüllülerin de moralleri yerinde olduğu için daha rahat olacaklardır.

Survivor da genel bir kural var. Hangi takım oyunlarda sakinliğini ve gücünü kontrol altına alabiliyorsa o takım oyunların son bölümünde yer alan beceri kısmını daha iyi bitirebiliyor. Zaten oyunları kazandıran da genelde son bölüm oluyor. Ünlüler bu konuda ilk 2 ayda çok beceriklilerdi ancak son haftalara gelindiğinde bu durum Gönüllüler lehine geçmeye başladı.

 

Survivor 2018 26 Nisan iletişim oyununu etkileyecek en önemli faktörlerden biride, Dominikte yapılan büyük oylama olacaktır. Büyük oylamanın açıklanmasının ardından yarışmacıların aklı direkt olarak kendilerine gelecek SMS lere kaymış durumda. Bu durumda yarışmacılar daha çok bireysel oyunlarda kendilerini zorlayacaklardır. Adada son olarak bireysel sembol oyununda bunu daha net bir şekilde gördük. Yarışmacılar bu oyunları alarak direkt olarak finale gitmenin peşindeler şuanda. Güçlü adaylar her ne kadar arkalarındaki kitlelere güvenseler de SMS sonuçlarına tam manasıyla güvenemiyorlar. Bu isimler arasında en başta Turabi geliyor. Turabi adada yaptığı açıklamalarında da bu durumun önemine vurgu yapmıştı.

Tüm bu bilgilerin ışığında 26 Nisan akşamı oynanacak iletişim oyununun  galibi henüz belli değil. Gelişmeler oldukça sizlere buradan aktaracağız.

Survivor 2018 26 Nisan Fragmanı 55. Bölüm

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*