Beni Bırakma 30 Nisan Özeti 81. Bölüm Fragmanı Esin Hülya’ya ne Yapacak?

Beni Bırakma 81. Bölümü ile Nisan ayının son günü ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizi gayet başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Dizinin 81. Bölüm özeti henüz yayınlanmadı ancak sizlere bir kaç detay verebiliriz. 30 Nisan’da yayınlanacak 81. Bölümde yine Esin’in oyunları damga vuracak. Ancak bu kez oyunlarını Hülya için tasarlayacak.

 

Emre sevdiği kız Zeynep’in masumiyetini herkese ispatlamak için Yeliz’in peşine düşmüştür. Emre Yeliz’i arar aramasına da ona ulaşmak hiçte kolay değildir. Bulsa bile Yeliz konuşarak Emre’ye ve Zeynep’e yardım edecek midir? Yeliz’in Emre’den para isteyeceği kesin. Ama Esin, Emre’nin Yeliz’i bulduğu anda, ondan önce onunla irtibata geçerse Yeliz’in akılını yeniden çelecektir. Yeliz sonuçta kim daha çok parayı verirse onunla çalışacak bir kadındır.

Meltem son numarası ile tüm herkesi etrafında toplamayı başarmıştır. İntihar etme süsüyle Tarık’ı ve ailesini elinde oynatan Meltem’in ipliğini pazara çıkaracak tek kişi Sıla olacaktır. Sıla Meltem’in her zamanki gibi numara yaptığından emindir. Ancak onun oyununu herkese göstermek için bir delile ihtiyacı vardır. Sıla Meltem’in karşına çıktığında başından kaynar sular dökülür. İşler tersine dönmüş ve artık Meltem Sıla’dan çekinir hale gelmiştir.

Zeynep ve annesi Emre’yi bir daha etraflarında görmek istemezler. Emre kafasında kurduğu ve kimsenin bilmediği oyununu oynamaya başlamıştır artık. Artık emre için bu dönülmez bir yoldur. Emre’nin Zeynep’e olan tavır her ne kadar içini cız ettirse de bunu yapmaya mecburdur. Eğer şimdi Zeynep’e böyle davranmasa ilerde Zeynep ile mutlu bir birliktelikleri hayal olacaktır. Emre’nin tek amacı Esin’in oyunlarından kurtulup Zeynep’in masumiyetini açığa çıkarmak ve Esin’i ömür boyu hapse göndermektir.

Esin Vedat ve Hülya’yı bir arada görmüş ve çılgına dönmüştür. Esin’in Hülya’ya kini bunca zamandır bitmek bir tarafa kalsın daha da artmıştır. Esin Hülya’nın hayatını derinden etkileyecek bir oyun oynamaya hazırlanmaktadır. Esin Hülya’ya ne yapacaktır?  Esin yıllar öncesinde Hülya ile Vedat’ı bir iftira ile ayırarak Vedat ile kendisi evlenmiştir. Esin’in en iyi yaptığı işlerden biri iftira atmak. Hülya’ya da yeniden namusu üzerinden iftira atacaktır. Hülya ve Esin’in yıllar öncesinde ne yaşadıklarını öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız…

Beni Bırakma Hülya ile Vedat ve Esin Arasında ne Var? Zeynep Kimin Kızı? Zeynep’in Anne ve Babası Kim?

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*