Beni Bırakma 27 Nisan 80 Bölüm Özeti Emre’nin Planı Tutacak mı?

Beni Bırakma 80. bölümü ile 27 Nisanda ekranlarda olarak haftayı kapatacak. Emre bir türlü Esin’i hapse tıkacak delillere ulaşamıyor. Her defasında Esin ondan hızlı davranıyor ve olayların istediği şekilde seyretmesini sağlıyor. Ancak artık Emre de akıllandı ve yeni bir strateji uygulamaya başladı. Peki bu strateji ne olacak ve nasıl sonuçlanacak?

Beni Bırakma 27 Nisan Özeti

Emre, Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için karşısına çıkan bütün zorlukları tek tek aşar ve Yeliz’in yerini bir şekilde öğrenmeye çalışır ama bu hiç kolay olmaz. Öte yandan Bora, Zeynep’i kendi yanında tutmak için büyük bir hamle yapar. Esin ise yıllar sonra Vedat için Hülya ile karşı karşıya gelir. Hülya’ya karşı kinini bunca yıl diri tutan Esin, Hülya’nın hayatını değiştirecek çok büyük bir oyun oynar. Meltem intihar olayını kullanarak Tarık’ı ve Sayar Ailesini parmağında oynatırken hiç beklemediği anda Sıla yanına gelir. Meltem’in oyunu ortaya çıkacak mıdır?

 

Emre Zeynep ile kendisini tanıştıran Pelin’in yanına İstanbul’a gitmişti.  Ancak Esin ve Bora’nın adamı Sadık ondan önce davranarak Pelin’i Emre den önce bulmuştu. Esin Pelin’e kendi istedikleri söyletti. İşte Emre’nin planı da tam bu noktada başladı. Emre akıllıca bir hamle yaparak Esin ve Bora’nın arkasından dolaşarak onların açıklarını bulmak istedi. Emre Zeynep’i tekrar elde etmenin ve onu temize çıkarmanın yolunun bu olduğunu düşünmekte.

Emre Pelin’in evindeyken odadan gelen ses üzerine odada Esin’in olduğunu anladı ve onların duymak istediklerini söyledi. Emre Zeynep’ten tamamen vazgeçmiş gibi davranarak Esin’in rahatlamasını sağlamak istedi. Dolayısı ile Esin rahatlayarak açıklar verecek ve Emre’de onu buralardan yakalayarak hapse tıkacaktır. Emre ‘nin planı bu iken son bir şey daha yapacaktır. emre Zeynep’e kötü davranmaya devam edecektir ki Esin Emre’den şüphe etmesin.

 

Zeynep ise Emre’nin kendisine karşı takındığı tavra anlam veremez ve yine hayal kırıklığına uğrar. Emre’nin planından habersiz olan Zeynep Emre’ye bir kez daha nefret beslemeye başlar. Ama diğer taraftan da kalbine söz geçiremez. Zeynep Emre için annesini bile karşısına almıştır. Annesi Hülya Emre ile birlikte olmasını istemez kızının. Çünkü Zeynep Emre ile tanıştığı günden bu yana mutlu olamamıştır. Bakalım Emre’nin bu kumar oyunu tutacak mıdır? Esin’in açığını yakalayacak mıdır?

Tarık ve Sıla tam olan biteni Sayar ailesine açıklayacakken tüm olayları öğrenen Seher onlara engel olmuştur. Baştan bu tarafa hep Tarık ve Sıla’nın yanında olan Seher bu sefer karşılarındadır. Tarık’ın Meltem ile sözlüyken herkesten habersiz Sıla ile evlenmesini kabul etmemektedir. Meltem’in bu seferki oyunu ise intihar olmuştur. Meltem bir avuç ilacı yutarak intihara kalkışmış ve tüm herkesin dikkatini kendi üzerinde toplamayı başarmıştır. Tarık bu olaydan kendisini sorumlu tuttuğu için Meltem’e sıcak davranacaktır. Sıla ise olan bitenden dolayı kendisini suçlar ve üzülür. Tarık ve Sıla’nın durumu açıklaması biraz daha ertelenecektir. Meltem iyileşme sürecindeyken Sayarlar onun yanında yer alacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*