Sen Anlat Karadeniz 15.Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Özeti

Yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran sen anlat karadeniz hız kesmeden ekran macerasına devam ediyor. Her geçen bölümde heyecan  birazdaha artıyor. Mahkema Yiğit i vedat a verdikten sonra Nefes ve tahir bir savaşın içine daha girmişti. Nefes oğlunun yokluğuna çok zor dayanıyordu. Neyseki bu hasret uzun sürmedi Tahir Vedat a haddini bildirmek için gitti ve Yiğit i zorla alıkoydu. Vedat ise Tahir ve Nefes in mutluluk pozlarını izlerken adeta çılgına döndü.

Tahir ise Nefes e bir söz verdi. Onu her şartta yalnız bırakmayacak ve onunla birlikte her zorluğa dayanacaktı. Fakat Nefes in yaşadığı baskı Nefes i zorlu bir sürece hazırlıyordu. Bakalım Nefes Tahir i terk edecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 15.Bölümde Neler Olacak? 

Geçtiğimiz bölümde Tahir ve Nefes i zorlu bir süreç beklediği anlaşılmıştı. Yiğit için Tahir ve Nefes bir arada bulunmamalıydı.Fakat kahramanlarımız öylesine delice bağlıydıki birbirlerinden hiç ayrılmaya niyetleri olmayacak. Tahir hiç bir şekilde Nefesi bırakmayacak. Nefes ise öylesine köşeye sıkışacak ki. Tahirden ayrılmayı bile düşünecek. fakat bunu yalnızca Yiğit için yapacak. Tahir ise bir yolunu bulacak ve Nefes i de Yiğit i de bırakmayacak.

Diğer yandan Vedat ise kirli oyunlarına devam edecek. Nefes in ona geri dönmesi için elinden ne geliyorsa yapacak. Vedat ın tuttuğu yalancı şahitler ise bir sonraki mahkemede işe yaramayacak. Tahir bir yolunu bulacak ve mahkemede nefes i haklı çıkartacak. Nefes hakimin gözündeki durumunu düzeltmek için elinden geleni yapacak. Bu sırada Eyşan ise bir muallakta kalacak. Vedat la ilgili kafasında soru işaretleri olan Eyşan ilerki bölümlerde farklı bir konuma girecek.

Tahir in annesi ve  abisi ise Nefesten her fırsatta Tahirle ayrılmalarını isteyecektir. Diğer yandan ikilinin düşmanları hiç bitmeyecektir. Dağdevirenler ve Nazar ilerki bölümlerde yine kahramanlarımıza karşı kirli oyunların içine gireceklerdir.

Sen anlat Karadeniz 15.Bölüm Fragmanı 

Sen anlat Karadeniz 15.Bölüm Fragmanı henüz yayınlamamıştır. fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*