Kördüğüm 26 Nisan Fragmanı 263. Bölüm Özeti Veer Hastaneden Çıkar

26 Nisan Kördüğüm 263. Bölüm Özeti

Veer hastaneden çıkıp evine gelir. Merdivende Tapasya ile karşılaşan Veer, mai ye baya bir şey değişmiş şimdiden anlaşılıyor der.Mai Tapasya yı tanıştırırken abin Vansh’ın eski karısı şimdi de amcan Tej’in karısı olarak bu eve geldi der.Veer odasına çıkaran Mai Veer’in yorgun olduğunu ve kimsenin onu rahatsız etmemesini tembihler herkese.

 

Akadaşları Methi’nin yanına gelir ve birisi senin ismini söyleyerek intihar etmeye çalışıyor diye haber verir. Methi arkadaşlarıyla beraber olay yerine gidince çatıda ki kişinin Visnu olduğunu anlar. Visnu Methi affetmezse kendisini atacağını söylüyor.Sanki methininde çok umrunda ya bu durum ? Visnu’nun elinde benzin vardır ve kendisini yakacağını söyler methi bunu duyunca tamam deyip affeder.

Jogi Takur derin düşüncelere dalar. İşça farkedip yanına gelerek neden böyle düşünceli olduğunu sorar.Jogi bunca yıl sonra kızını tej in karısı olarak görmek kendilerinin yanına gelmemesini çok içerlemiştir.Tapasya Chanda ve Tejden şüphelendiği için onları yakın takibe alır.

Tapasya chanda dan öğrendiklerinden sonra şimdi de kashap ı sıkıştırmaya o gece ile ilgili sorular sormaya başlar. Ölümün nasıl gerçekleştiğini ve o gün kimlerin olduğunu soran Tapasya daddaji öldüğü gün Tej evden kovulduğu için yoktur ortalıkta. Dadajinin ağzında olması gerekli olan maske de sabah ölüm anında ağzında olmadığını söyler kashap.Ve tapu anlar olayı hemen.

Bu konuşmalar sırasında içeri ansızın giren Chanda hemen konuya atlar ve bu konuda kendini ele verir. Hemen Kasap’a mutfakta iş var burada sen laf ediyorsun diye kızar. Daha sonra Tapasya’nın yanına gelip ne yapmaya çalışıyorsun diye çıkışır.Chanda gece Tej’in odasına gider ve Tapasya nın yakında ipliğimizi pazara çıkaracağını söylüyor. Tapasya onları dinliyor. Tej’ içkiyi fazla kaçırmasından dolayı Daddaji ile ilgili her şeyi anlatır.


Mai Veer eve geldikten sonra aniden ortadan kaybolur. Maiapar topar hastaneye gitmiştir.Mai doktordan Veer için hafızasını geri gelmesin diye ilaç alır. Doktor ilk başta vermek istemese de parayı görünce kabul eder ( vay cadı mai vay yıllarca böyle ilaç vermiş veer e demekki cadoloz kadın ? ) Mai, bu konu kesinlikle aramızda kalmalı, yoksa sıkıntı çıkar diyede tehdit etmeyi ihmal etmez .

Veer odasındadır ve Tapasya gelir. Veer ondan uzak durmasını ister. Tapasya ise sana İcca’dan bahsetmediler dimi diye sorar veer hayır der ve tam bu sırada mai pat diye damlar elinde bir bardak ilaçlı süt iile mai yi gören tapu odadan çıkar mai ise elindeki şeyi içmesi için veer e ısrar ederken onları gözetler.

Tej Tapasyanın yanına geldiğinde burnunun ucunu bile göremeyecek kadar sarhoştur e tabi buda tam tapasyanın aradığı fırsattır.Elindeki kağıtları servetin yarısına konması için imzalaması gerektiğini Teje söyler.Tej de sarhoş olduğu için tam anlamadığı o kağıtları imzalar. Ertesi sabah gelen avukat servetin yarısının kendisine ait olduğunu fakat elde ettiği servetin Tapasyaya transferinei kabul ettiğini söyleyince tej çıldırır.

Kördüğüm 26 Nisan Fragmanı 263. Bölüm

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*