Beni Bırakma 26 Nisan 79 Bölüm Özeti Emre Yeliz’i Bulacak mı?

Beni Bırakma 79. bölümü ile 26 Nisanda Atv ekranlarında olacak. Emre Zeynep’i temize çıkarmaya çok yaklaşmıştır. Yeliz’in peşine düşen Emre’nin onu bulması an meselesidir. Esin kıskançlık krizine girmiştir. Detaylar haberimizde…

 

Beni Bırakma 26 Nisanda Neler Olacak?

Bora Emre ve Zeynep yakınlaşmasını bir türlü hazmedemez. Bora’nın psikopat bir kişiliğinin olduğunu herkes biliyor. Esin’in Emre ve Zeynep’in kafedeki videosunu kendisine göstermesiyle Bora iyice kafayı sıyırmış durumda.  Bora, Zeynep’in duygusal boşluğundan faydalanarak ona türlü numaralarla yaklaşmaya çalışmaktadır. Ancak Bora Zeynep için eski bir dosttan öteye geçemeyecektir. Zeynep ona hala Emre’yi sevdiğini söylemiştir.Emre’nin Zeynep için tam bir kahramanlık yaptığından habersizdir. Emre, Zeynep’i kötü bir kız olarak gösteren siteyi Yeliz’in yaptığını bir şekilde öğrenir. Yeliz’in izini bulmaya ve Zeynep ile yeniden mutlu olmaya çok yaklaşır. Emre Yeliz’i bulup konuşturduğunda aklında kalan son düğümde çözülmüş olacaktır.

 

Tarık ve Sıla aşklarını ve evliliklerini ilan etmek için eve geldiklerinde Meltem’de onları gizlece izlemektedir. Öte yandan Meltem, planında başarılı olur. Sayar Ailesinin ve özellikle de Tarık’ın ilgisini kendine çekmeyi başarır. Sıla ise çok önemli bir gerçeği Buse’den öğrenir. Bu gerçek muhtemelen Tarık’ın kendisi ile evlenirken aynı zamanda Meltem ile de evlilik hazırlıkları içinde olması olacaktır.

Seher halanın Tarık’ın çok öncesinde Sıla ile evlendiğini öğrenmesi ve Tarık’ı bu konuda haksız bulması Meltem’in işini de kolaylaştırmıştır. Seher hala baştan beri Tarık’ın ve Sıla’nın yanında yer almış ancak son öğrendiklerinden sonra Meltem’in haklı olduğuna kanaat getirmiştir. Tarık ve Sıla’yı nasıl bir süreç beklemektedir.

Esin, Hülya ve Vedat’ı samimi bir halde görür, Vedat’ın sırf eski aşkı Hülya ile yeniden bir arada olmak için kendisiyle boşanmak istediğini düşünür ve harekete geçer. Esin yıllar önce Vedat’ı Hülya’nın elinden aldığı gibi yine aynı şeyi yapmaya çalışacaktır. Ama bu kez Vedat’ın gözleri açılmıştır ve ona asla inanmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*