Survivor 2018 24 Nisan Bireysel Sembol Oyunu Kim Kazandı? Survivor 2018 Kimin Ailesi Gelecek?

Survivor 2018 24 nisan akşamı oynan bireysel sembol oyununun erkekler kısmında 1. tur sonuçları belli oldu. Oynanan oyunlara göre Yiğit direkt olarak finale yükseldi. Murat, Hakan Hilmicem ve Anıl elenen isimler oldu.

Survivor 2018 de 23 Nisan akşamı yayınlanan 53. bölümünde adaya kimin veda edeceğinin belli olacak. Bunun yanı sıra yaklaşan birleşme partisinde hangi 2 ismin ailelerinin geleceğinin belli olması için bireysel sembol oyunu oynanacak. Peki adaya hangi 2 yarışmacının ailesi gelecek?

 

Survivor 2018 Büyük Oylama Nasıl Olacak?

Survivor 2018 de 23 Nisan akşamı Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulundu. Acun tarafından verilen bilgilere göre; 24 Nisan akşamı yarışmacılar için büyük bir oylama yapılacağı duyurdu. Peki bu büyük oylama nasıl olacak?

Acun Ilıcalı bundan sonra Dominik’te büyük bir oylamanın yapılacağını, bundan sonra konseyde adları çıkan yarışmacıların bu oylamanın sonuçlarına göre eleneceğini söyledi. Bu büyük oylamanın başlangıç ve bitiş tarihlerini ise 24 Nisan ile 27 Nisan arasında olacağını aktardı.

Bu oylama sistemi bütün yarışmacılar üzerindeki baskıyı oylama süresi boyunca artıracaktır. Bu 3 gün içerisinde yarışmacıların performansı bundan sonraki tüm zamanlarını etkileyeceği için her isim oyunlara daha da asılacaktır. Ancak sonrasında bu sistem bana kalırsa rehavete neden olacaktır. Neden mi?

acun Ilıcalı tarafından 23 Nisan akşamı açıklanan büyük oylama sonuçları netleştiği zaman yarışmacılar kendilerini fazla zorlamayacaklardır. Arkadaşlarına karşı belki daha saldırgan bir tutum içerisine girebilir. Nasıl olsa oy sonuçları belli ve ne olursa olacaktır. Bakalım bu sistem nasıl sonuçlar doğuracaktır. Gelelim Bireysel sembol oyununa…

Bireysel Sembol Oyununu Kimler Kazandı?

Survivopr 2018 de 24 Nisan akşamı yarışmacılar arasında bireysel sembol oyunu oynanacaktır. Bu oyunların galibi bir kız ve bir erkek yarışmacının ailesi birleşme partisinde onların yanında olmaya hak kazanacaktır. Benim bu oyunlarda Erkeklerde favorim Adem, kızlarda ise Damla’dır. Ne olur bilemeyiz. Kesin sonuçları size buradan aktaracağız. Sizde kızlarda ve erkeklerdeki favorilerinizi yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Survivor 2018 54. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*