Kadın 1 Mayıs Fragmanı 27. Bölüm Fragmanı Sarp Şirin’e İnanacak mı?

Kadın dizisi 27. Bölümü ile 1 Mayıs günü ekranlarda olacak. Sarp artık Bahar ve çocuklarını bulmaya çok yakın. Şirin arkadaş Levent’i kullanarak Sarp’a ulaşmak için büyük uğraş vermiştir. Bakalım Şirin telefon ile ulaştığı Sarp’a gerçekleri anlatabilecek mi?

 

Şirin kendisi için bulunan iliğin Şirin’e ait olduğunu bilmeden bunu tüm sevdikleriyle paylaşmıştır. Bahar’dan bu durumu saklayan Hatice ve Enver ona iyilik mi yoksa kötülük mü yapmaktadır. Tabiki iyilik yapmaktadır ancak Bahar çok gururlu bir kadın olduğu için Şirin’in iliğini kabul etmeyecektir. Peki Bahar iliğin Şirin’e ait olduğunu ne zaman öğrenecektir?

Hatice ve Enver bir taraftan iliğin Şirin’e ait olduğunu Bahar’a söylemezken diğer taraftan Bahar’ın bu durumu er ya da geç öğreneceğinin de farkındadırlar. Enver Bahar’ın önceki Şirin ve Sarp olayını ona söylememesinde ki tepkisini yeniden vermesinden korkmaktadır. Ama diğer taraftan Bahar’ın kurtulması içinde bu şarttır.

 

Sarp’ın kendisine olan nefretinin en büyük sebebinin Bahar, Nisan ve Doruk’un ölümü olduğunu düşünen Şirin, Sarp’ı bulmak ve ona gerçekleri söylemek için elinden geleni yapar. Levent’in zaafından yararlanan Şirin, Levent’i kullanarak Sarp’ın yeni kimliğine ulaşır. Ancak Sarp’ın Şirin’i dinleyip dinlemeyeceği konusunda emin değiliz. Sarp bütün bunların Şirin’in yeni bir oyunu olduğunu düşünebilir?

Tüm olanların Suat’ın kulağına gitmesi üzerine ise Suat’ın yeni bir hamlesi olacaktır. Suat damadını bütün bu kişilerden ve olaylardan uzak tutmak için can yakmaktan çekinmeyecektir. Suat Şirin’e ve arkadaşı Levent’e zarar vererek Sarp’ın daha fazla aklının karışmasını engellemek isteyecektir.

 

Kadın 27. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*