Beni Bırakma 25 Nisan 78 Bölüm Özeti Seher Tarık ve Sıla’ya Engel Olur

Beni Bırakma da 78. bölüm heyecanı 25 Nisan da yaşanacak. Emre olayların başladığı yer olan İstanbul’a doğru yola çıkmıştır. Emre Cansu’nun arkadaşı olan ve Zeynep’i Emre’yi gezdirmesi için bulan kız Pelin’in peşine düşmüştür. Pelin konuştuğu takdirde tüm düğümler çözülecek ve Esin hapse girecektir. Seher Hala Tarık’a çok kızgındır ve Meltem’in haklı olduğunu düşünmektedir. Beni Bırakma 78. bölüm özetimiz sizlerle.

Beni Bırakma 78. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’in masumiyetini kanıtlayıp Esin’e gereken cezayı vermek için Zeynep’e acımasızca davranır. Öte yandan Esin, Vedat ile arasını düzeltmek için her yolu denerken, Vedat ve Hülya’yı bir arada görmesiyle işler çığırından çıkar. Meltem ise; Tarık ve Sıla evlilik kararlarını açıklayacağı sırada eve gizlice girip yollarına taş koyacağı planını uygular. Bu durum karşında Sayar Ailesi, Sıla ve Tarık ilişkisini onaylamaz.

 

Seher hala Sıla’nın köyüne gitmiş ve Tarık ve sıla arasında olan biten herşeyi öğrenmiştir. Seher hala Tarık’ın Meltem ile sözlü iken sıla ile evlenmesini etik bulmamaktadır. Bu sırada Tarık ve Sıla mutlu yuvalarında birlikte yaşamaya çoktan başlamışlardır. Yeni bir düğün merasimi yapmanın ve gerçekleri Tarık’ın ailesine anlatmanın düşüncesi içindelerdir. Ancak Seher öğrendiklerinden sonra bu olayı biraz erteleyebilir.

Seher hala kardeşi Cengiz’in bu olayları duyduktan sonra hastalığının yeniden başlamasından korkmaktadır. Cengiz Zeynep’e atılan iftirayı öğrendikten sonra herkese rezil olduğunu düşünmektedir. Arzu’nun bu durumları kendisinden sakladığını öğrenince de kalbi teklemiştir. Bütün bunların üzerine birde Tarık’ın Sıla ile çoktan evlendiğini öğrenmesi Sayar ailesi için felaket olacaktır. Ayrıca Tarık Sıla ile evlendiğinde Meltem ile sözlüydü. Bunu Meltem’in babasına da nasıl anlatacaktır.

 

Esin yeni bir planla Pelin’den kurtulmak isteyecektir. Esin her zamanki gibi oyunlarına devam edecektir. Ancak Emre’nin Bora ve kendisine kurduğu tuzaktan habersizdir. Emre Bora ve Esin’i aynı anda paketleyerek Zeynep’in masumiyetini herkese ilan edecektir. Bu konuda babasını dahi karşısına alan Emre bu kumarı kazanacak mıdır?

Önümüzdeki bir kaç bölüm içinde Vedat ve Hülya yakınlaşmasını izleyeceğiz. Vedat Esin’in yıllar öncesinde Hülya ve kendisini ayırma ihtimalini iyice düşünmeye başlamıştır. Vedat’ın aklında sürekli Hülya vardır ve ona karşı hata yaptığını düşünmektedir. Vedat’ın hülya ile evlenmesi için biraz daha zaman vardır. Bana kalırsa Esin hapse girmeden Vedat ve Hülya arasındaki gerçekler açığa çıkmayacaktır. Esin hapse girince Zeynep’in babasının Vedat olduğu da anlaşılacaktır.

1 yorum

  1. Hayat saten kötülerle dolu ve dizilerde buna çok yer verilmiş çok saçma bir dizi haline geldi gün gittikçe bi esin ve meltem neden hep ön planda bu ikili kötüye kimse dur diyemiyor bu nasıl bir senaryo uzadıkça uzadı çok saçma hale geldi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*