Survivor 2018 23 Nisan Kim Elendi? Survivor 2018 23 Nisan Fragmanı 53. Bölüm Adaya Veda Eden İsim

Survivor 2018 23 Nisan aldığımız duyumlara göre ancak kesin olmayan sonuçlara göre 23 Nisan SMS sonuçları 1. Adem Kılıçcı, 2. Mustafa Kemal ve 3. ve son olarak da Sahra Işık oldu. Bu sonuçlara göre Sahra Işık adaya veda eden isim oldu. Sahra’ya bundan sonraki özel hayatında başarılar ve mutluluklar dileriz…

Survivor 2018 de 21 ve 22 nisan tarihlerinde yapılan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımında 3 aday belirlendi. Adaylar ise şöyle oluştu. 21 nisan günü kaybedilen oyun sonrası konseyden ismi çıkan isim Sahra olurken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Elif te Adem’in ismini söyledi.  Elif’in Adem hamlesi Sahra’nın adadan kesin olarak gitmesi şeklinde yorumlandı.

Ardından 22 Nisan akşamı oynanan ve muhteşem bir çekişmeye sahne olan oyunda yine Ünlüler tarafı yenildi. Bunun üzerine yapılan oylamadan Mustafa Kemal’in ismi çıktı. Yani SMS’e çıkacak isimler Sahra, Adem ve Mustafa Kemal şeklinde sıralandı. Şimdi size bu 3 isimden kimin gidebileceği hakkındaki görüşlerimizi gerekçeleri ile yazalım.

Survivor 2018 Adem Elenir mi?

Performans açısından Adem Kılıçcı Survivor 2017’nin finalisti olan bir yarışmacı. Bu sene de başarı yüzdesi çok yukarılarda olan bir isim. Adem’in oyunlardaki bireysel çabası bile takımına en az 2-3 oyun kazandırmıştır. ayrıca Adem hayran kitlesi çok alan bir yarışmacı. Gerek duruşuı, gerekse olaylar karşısında verdiği sakin ve anlamlı tepkileri ile seyircinin gönlünü kazanmış bir isim. Zaten ismini söyleyen Elif bunları çok iyi biliyordu. Konseyden Sahra’nın isminin çıkması üzerine onun gitmesi için Adem’i karşısına koydu. Yani kısaca Adem elenmeyecektir 23 Nisan akşamı.

 

Survivor 2018 Sahra Elenir mi?

Sahra’nın bilindiği üzere bu 3. Survivor’u. Bence Sahra’nın başından beri Survivor All Star takımında yer alması çok anlamsızdı. Katıldığı ilk 2 Survivor’unda kayde değer bir başarısı olmayan Sahra All Star takımına seçilmişti. Bu sene biraz performansı artsa da Alla Star takımında yer alacak kadar değildi. Bana göre Sahra’nın bu zamana kadar elenmemesi Ünlüler takımın dokunulmazlığı 2. kere kaybetmesidir. Ünlüler takımı Gönüllüler kadar eleme konseyi yaşasalardı Sahra çoktan elenmişti. Survivor 2018 23 Nisan akşamı elenecek isim bana göre sahra olacaktır.

 

Survivor 2018 Mustafa Kemal Elenir mi?

Survivor 2018 sonradan katılan Mustafa Kemal oyunlara Gönüllüler takımında başlamıştı. Ardından formatın değişmesi üzerine Ünlüler takımına geçen Mustafa Kemal burada performansını daha da artırdı. Ayrıca Mustafa Keman 22 Nisan akşamı elenme adayı olduğunda yaptığı konuşma gayet etkileyiciydi. Ben Mustafa Kemal’in bu konuşmasıyla bir çok kişinin gönlünü fetettiğini düşünüyorum. Yani Mustafa Kemal adada kalacaktır.

Peki Mustafa Kemal’in ismi neden yazıldı? Mustafa Kemal sadece Ünlüler takımına sonradan katılmasının kurbanı oldu denebilir. Zira Mustafa Kemal’in performansı bir çok kişiden daha iyi. Örneğin Yiğit’ten daha iyi bir isim. Ada da sırf arkadaşlıkları daha eski olduğu için Mustafa Kemal’in ismi yazıldı.

Survivor 53. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*