Kördüğüm 25 Nisan Özeti 262 Bölüm Fragmanı Yuvraj Hapiste Tapasya’nın Planı

Sev Yeter dizisi özetleri için tıklayınız

https://dizibilgi.tv/sev-yeter/

https://dizibilgi.tv/sev-yeter/

Kördüğüm 262. Bölüm 25 Nisan Özeti

İçça doğruluk uğruna öz oğluna karşı şahitlik yaparak oğlunun hapse girmesine ve mai nin de iki kat düşmanlığına yol açmıştır.Yuvvraj kelepçelerle mahkeme salonundan çıkarken iççaya çok dokunmuştur bu durum çok üzülmüştür. içça mahkeme salonunda yalnız kalmak ister oturur ve ağlamaya başlar. İççanın yaşadıkları çok zoruna gitmiştir.Yuvrajın bebekliği gelir aklına onu düşündükçe daha çok ağlar. Tapasya ise mahkemeden çıkan kararı merak eder ve Rathore’yi gizlice arar.

Kanal 7’nin en sevilen dizisi Sev Yeter’in yeni bölüm özetleri için tıklayınız Sev Yeter

Rathore ise olanları anlatır yuvrajın iççaya ne hakaretler ettiğine varana kadar herşeyi bir bir anlatır tapu ya mahkemeden güzel karar çıktığını ama herkesin içça için çok üzüldüğünü anlatır.
Yuvraj’ı polisler götürmeye çalıştığını gören içça daha çok üzülür ve yuvraj sa sanki kendisine iftira atılmış gibi ortalığı inletmektedir.

Adliye çıkışında merdivenlerden inerken birden yuvrajı ayaklarının dibinde görür içça tam ona dokunmak isterken yuvraj hemen ayağa kalkar iççanın önünden.Yuvraj tam araca bindirilip götürülürken içça tamamen kopar herşeyden her ne kadar doğruluk için yapmış olsada şahitliği çok zoruna gidiyordur oğlunun o halde olması.Yuvraj’ın arkasından koşup ağlar.

Methi nin dünyadan haberi yok. Visnu ile motor talimleri yapıyor. O gününü gün ederken damini arayıp mahkeme sonucunu söyler.Sanki çok umrunda ya methi ninde.Mai eve geldiğinde Yuvraj’ın kelepçeli hali gözünden gitmiyor ve çok üzülüyor tabi tapasya onun bu halini görünce başlıyor onunla eğlenmeye ? tapasya mahkemeyi soruyor mai annesinin yüzünden ceza aldı deyince tapu kapağı yapıştırıveriyor hemen şimdiye kadar annesi değildi şimdi mi annesi oldu diye dalgasını geçiyor.

İçça evlat acısına daha fazla dayanamayarak tapınağa sığınmaya gider. Yuvraj’ın senden nefret ediyorum sözleri kulaklarında çınlamaktadır.Akash yanına gelip ayaklarına dokunduğunda Yuvraj diye panikler ama malesef gelen Yuvraj ı değildir.

Akash ne oldu diye sorunca olan biten herşeyi anlatır tam onlar konuşurken meethi görür ve onları bişeyler çevirmek ile suçlayıp kimsenin açıklama yapmasına fırsat vermeden oradan ağlayarak uzaklaşır. Tapasya bir ipucu daha yakalamanın kararlılığı içinde Bundella evinde aramalara başlar. Tapasya Chandanın dolabını karıştırırken bir kaset bulur. Aslında aradığı kaset o değildir ama chanda yı konuşturmak için blöf yapacaktır o kaseti kullanıp.Sonunda eline bir koz geçirmiş gibi davranacaktır.

Veer iyileşip kendine gelince babasına ilk sorusu yuvraj olur ama ne mai ne de umed ona gerçekleri anlatamaz. Umed ve Guwanti ile eve dönen Veer uzun zamandır evden ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşamaktadır içinde aslında.

Kördüğüm 262. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*