Kördüğüm 24 Nisan Özeti 261 Bölüm Fragmanı Yuvrajın Davası

Kördüğüm 261. bölümü ile 24 Nisanda ekranlarda olacak. Tapasya geri döndü ve ilk iş olarak Bundela evine al attı. Buradaki görevini de başarıyla tamamladı. Sayın okurlarımız özetlerimizi beğeniyorsanız veya önerileriniz var ise litfen yorumlar kısmından bizlere bildiriniz. Sizin yorum ve önerileriniz bizim için değerli.

İçça ve Mukta rathore için sürpriz hazırlığı ile başlar .Rathore evine gelip onları görünce şaşırır önce ve sonrada iççaya damardan damardan girmeye tapuyu kötülemeye başlar tapasyanın içça için döndüğünü çaktırmamaya çalışır mukta anlatmak istese ona da engel olur. Yani tapasya içça ve kızının hayatını kurtarmak için dönmüştür aslında onuda bu bölümde anlıyoruz.Rathore iççaya tapuyu kötüledikçe içça tapunun özünde çok iyi bir insan olduğunu anlatmaya çalışır ve dönmesinin arkasında mutlaka bir sebep var der.


Ve mahkeme günü gelir çatar.İçça mukta için öz oğlunun aleyhine şahitlik yapmakta çok kararlıdır.Bundela evinde ise mahkemenin gerginliği vardır yuvraj ı iççanın şahitliği çok korkutmaktadır. Çünkü iççanın şahitliği onu hapse göndermeye yetecektir. Mai ve amla sanki çok iyi bişey yapmış gibi yuvraj ı hayır dualar ile yollarken tapasya gelir ve boşuna dua etmeyin herkes hakettiğini çekecek der.Tabi mai de amla da buna çok sinir olur sen karışma gibilerinden çemkirmeye kalkar amla ama tapasya bi fırça atar sus pus kalır ezik amla ?

Herkes mahkeme salonuna girmek için beklerken bi tek mukta nın avukatı ortada yoktur ve bu jogi thakur u korkutmaktadır bundelaların onu satın aldığını düşünmektedir.Bundelalar da gelir ve yuvraj anneye başlar oyun yapmaya ki kendi aleyhine şahitlik yapmaması için ayağına kapanır yalvarır falan iççacık zavalli biraz etkilense de tavrını korumaya çalışır .

Mukta çok şanslıdır ki yargıç da bir bayandır ve muktanın tarafında olma ihtimali oldukça yüksektir ? ve mahkeme başlar yargıç iççaya yemin ettirip şahitlik yapıp yapmayacağını sorar içça yapacağını söyler ama bi taraftanda oğlu için çok üzülmektedir garibim. Bundelaların avukatı muktayı sıkıştırarak yanlış bişeyler söyletmeye çalışır ama tabi mukta yemez herşeyi gözyaşları ile anlatır ve içça da gördüklerini anlatınca yuvraj ceza alır .

Yuvraj mahkeme salonundan çıkarken anasına etmedik hakaret bırakmaz ve bunu ödeyeceksin diye bide tehdit eder mai tam iççaya yaktın torunumu deyip tokat patlatacakken damini engel olur buna ve bu çocuğu sen bu hale getirdin der. Yuvraj yaptıklarının bedelini ödemek için kodesi boylamıştır (oh oldu ?)

Kördüğüm 261. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*