Çukur 30 Nisan Fragmanı 27. Bölüm Özeti Yamaç Ölecek mi?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur’un yeni bölümü 30 nisanda 27 izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çukur’da 27. bölüm özeti henüz yayınlanmadı ancak aldığımız tüyoları ve bilgileri sizler için paylaşacağız. Özet yayınlandığı zaman sayfamıza eklenecektir.

 

Çukur 26. bölüm fragmanı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur yeni bölümde Nazım ile Emrah’ın ittifakı daha da güçlendir. Nazım’ın dediği ve İdris ile Sultan’ın ona hitaben sert konuşmaları Selim’i de bu ittifakı katılmasını sağladı. Selim ailesi tarafından hep ikinci planda olduğunu düşündüğü için annesinin kendisine söylediği son son onu bu ittifaka itti. Bakalım bu 3 lü Çukur’u ele geçirecek mi?Selim’de artık ipler kopmuş durumda. Annesi tarafından aşağılandıktan sonra babası tarafından da iyice fırça atılan Selim artık ailesi ile gönül bağlarını iyice koparmıştır. Çukur’un adamlarının vartolu’nun yanına giderek onun tarafını seçmesinin faturası Selim’e kesilmiştir. Bakalım Selim gerçekten 2. kez ailesine ve mahallesine ihanet edecek mi?

 

Çukur son bölümde Vartolu, İdris Koçovalı’ya karşı bu ittifaka katılmıştı. Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu, depoyu ateşe verdi. Yamaç ise Paşa’yı engelleyerek girdiği alevlerin arasında zor durumda kaldı. Yamaç’ın yere yıkıldığı sahne bölümün son sahnesi olacaktır.

Çukur Yamaç’a Birşey Olacak mı?

Çukur dizisinde Yamaç karakteri Vartolu’nun ateşe verdiği depoda Paşa’yı engelleyerek girdiği depoda yere yığılıyor. Yamaç buradan kesinlikle kurtulacaktır bunu herkes biliyor zaten. ancak burada bana göre önemli olan Yamaç’ı kimin kurtaracağı. Bana göre Yamaç’ı buradan Emrah veya Vartolu kurtaracaktır. Ama Yamaç bununda intikamını çok kötü bir şekilde alacaktır.

Saadet Kiminle Evlenecek?

Çukurda Saadet ve Vartolu birbirlerini akıllarından bir türlü çıkaramıyorlar. İdris baba Saadet’in Vartolu ile evlenmesine tek şartla izin vereceğini söylemişti. Bu şartta Vartolu’nun mahalleden ayrılması ve Saadet’in bu işlerden uzak tutmasıydı. Ancak Vartolu’nun hırsı ağır bastı ve bunu kabul etmedi. Peki Saadet kiminle evlenecek?

Dizinin 23 Nisan da yayınlanan 26. bölümünde Saadet’in başka biriyle evlendirileceğini duyan Vartolu adeta çılgına dönmüş tüm masa sandalyeyi dağıtmıştı. Peki Saadet kiminle evlenecek? Selim’in adamı Cemille mi evlenecek yoksa Vartolu tarafından kaçırılacak mı? Detaylar için alttaki linke tıklayınız…

Çukur Saadet ve Selim’in Adamı Cemil Evlenecek mi? Vartolu Saadetin Evlenmesine Engel Olacak mı?

Çukur 27. Bölüm Fragmanı

Çukur yeni bölümden ilk sahnesi yayınlanmamıştır. Yayınlandığında buradan ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*