Beni Bırakma 24 Nisan 77. Bölüm Özeti Emre’nin Büyük Oyunu

Beni Bırakma da bu haftanın büyük bir heyecana sahne olacağını, olayların çözümlenme sürecine gireceğini söylemiştik. Emre İstanbul’a herşeyin başladığı yere giderek büyük bir hamle yapmıştır. Esin ve Bora’nın bu hamleden haberleri yoktur. Peki Emre tüm gerçekleri ortaya çıkararak Zeynep’i aklayabilecek mi?

Diğer taraftan Esin yapayalnız kalmıştır. Vedat evi terketmiştir. Kızı yüzüne bakmamaktadır. Ayrıca Vedat yıllar öncesinde Hülya ile kendisini, ayıranın Esin olduğu konusunda şüphelenmiştir. Çok geçmeden Vedat bu konuyu da araştıracaktır bana göre. Ondan sonrasında Hülya ile evlenecektir.

Beni Bırakma 77. Bölüm Özeti

Emre, Bora’ya da Esin’e de çok büyük bir oyun kurar. Emre’nin bu hamlesi Zeynep’i kaybetmekten geçse de Emre, bu oyun sonlandırıp, Esin’i hapse attırdıktan sonra Zeynep’i bir ömür boyu kazanacağından şüphe etmez. Emre herşeyi göze alarak Esin’in hakkettiğini bulması için uğraşacaktır. Emre kuracağı oyun sonrasında Esin den bir ömür boyu kurtulup Zeynep ile sonsuz mutluluğu yaşayacağını düşünmektedir. Bakalım emre bu planda başarılı olacak mı?

 

Esin bir taraftan dağılan ailesini yeniden toparlamanın peşindedir. Ancak tüm bunlar için çok geç kalmıştır. Vedat kesin olarak evi ter etmiştir. Kızı Cansu ise babasının tarafında yer almaktadır. Artık Esin kızı Cansu’ya ne derse desin Cansu ona inanmamaktadır. Birde Vedat yıllar önce Esin’in Hülya’ya iftira attığını, kendilerini ayıranın Esin olabileceğini anlamıştır. Vedat’ın bu olayı çözmesi için Hülya ile konuşması gerekir ki Hülya gururlu biri olduğu için gerçekleri hemen anlatmayacaktır. Asıl iş Zeynep babasının Vedat olduğunu öğrendiğinde olacaktır.

Bora da Zeynep’in güvenini ve sevgisini tekrara kazanmak üzere harekete geçer. Sürekli aklında takılı kaldığı o esi çocukluk günleri vardır. Ancak beklediğini alamaz. Emre Esin ile beraber kendisine de oyun kurmaktadır. Emre Zeynep’i bile kaybetme pahasına oynadığı bu kumarı kazanacak mı?

Tarım ve Sıla’nın bu haftanın beklenen aşıkları olacağını söylemiştik. Tarık ve Sıla mutlu yuvalarına ilk adımlarını romantik bir yemek ile atmışlardı. Tarık ve Sıla artık başlarına ne gelirse gelsin birbirlerinden ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Ancak her zamanki gibi Tarık ve Sıla aşkını kabullenemeyen Meltem yeni oyununu devreye sokar. Tarık, Sıla ile evlenmek istediğini bütün aileye söylemek için hazırlanırken, Meltem, Tarık ve Sıla’nın mutlu gelecek planlarının üstüne bir bomba gibi düşecek planını devreye sokar. Meltem’in planı ne olabilir. Yorumlara bekliyoruz…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*