Survivor 2018 22 Nisan Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Survivor 52. Bölüm Fragmanı 2018

Survivor 2018 22 nisanda dokunulmazlik oyunu beklenildigi gibi büyük bir çekişmeye sahne oldu. Gönüllüler takımı oyuna iyi başladı ve oyunu 9-6 kadar getirdi. Ünlülerin ise pes etmeye niyeti yoktu. Sonrasında oyun 9-9 a geldi ve bayrak yarışı yapıldı. Bayrak yarışını kazanan Gönüllüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu almış oldu. Ardından yapılan Ünlüler kondeyinden Mustafa Kemal’in ismi en çok yazılan osim oldu. Elenme adayları olarak Sahra Adem ve son olarak Mustafa Kemal oldu.

Survivor 2018 de 22 Nisan akşamı takımlar haftanın 2. dokunulmazlık oyununa çıkacaklar. Gönüllüler takımı adeta küllerinden doğdu ve neredeyse bu haftayı domine etti diyebiliriz. 21 Nisan akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu da alan Gönüllüler takımı başarısını perçinledi.

Survivor 2018 21 Nisan da dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında adadan gitmesi yönünde en fazla oy alan isim Sahra oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Elif ise stratejik bir hamle yaparak Adem’in ismi söyledi. Bu Sahra’yı adadan göndermek istiyorum demek oluyor. Gelelim haftanın 2. dokunulmazlık oyununa…

Bana göre Survivor 2018 22 nisan dokunulmazlık oyununun favorisi Gönüllülerdir. Çünkü Gönüllülerin moralleri yerinde ve arkalarına da rüzgarı almış durumdalar. Bunun da etkisi ile bu akşamki oyuna moralli çıkacaklardır.

 

Ancak ünlüler takımından da yeter artık, Gönüllüler fazla şımardı sesleri çıkmaya başladı. 21 Nisan akşamı kaybedilen dokunulmazlık sonrası Turabi sinirinden parkuru parçalamıştı. Sonrasında adada oyunların kritiğini yapan Ünlüler modlarının düştüğünü ve laçkalaştıklarını söylediler. Bakalım Ünlüler bu akşam oynanacak 2. dokunulmazlığı alarak yeniden bir seri yakalayacaklar mı? Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı Survivor 2018?

Survivor 2018 Bireysel Sembol Oyunu

Acun Ilıcalı 21 Nisan ada konseyinde yeni bir gelişmeyi yarışmacılara ve seyircilere duyurmuştu. Bu duyuruya göre birleşme partisine doğru gidilirken yarışmacılar 22 Nisan da extra bir oyun yani bireysel sembol oyunu oynayacaklar. Bireysel sembol oyunu eleme usulüne göre yapılacak ve kazanan 1 kız 1 erkek yarışmacının ailesi de birleşme partisindeki yerini alacak.

Survivor 52. Bölüm Fragmanı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*