Kördüğüm 260 Bölüm Özeti 23 Nisan Fragmanı Tapasya Bundela Evinin Sırlarını Öğrenir

Kördüğüm 260. Bölümü ile 23 Nisan 2018 de Kanal 7 ekranlarında olacaktır. Tapasya geri döndü. Şimdi işler daha karışık bir hal aldı. Bunlar neler mi? Detaylar haberimizde…

Kördüğüm 260. Bölüm Özeti

Kördüğüm yeni bölümde Jogi gazeteye bakar ve Tapasya’ya çok kızar. Tapasya hem kızını kurtarmak hem de İçça ya olan vefa borcundan dolayı Tej ile evlenmek zorunda kalmıştır. Ayrıca Gunvanti ye da hayatı zehir etmeyi düşünmektedir. Rathore gelir ve Jogi’yi sakinleştirmeye çalışır. Jogi Tapasya’nın yaptığının çok kötü olduğunu ve ailenin yüz karası olduğunu söyler. Divya da gazeteye baktığında 18 yıldan beri ortada olmayan kızı Tapasya nın Tej denen sapıkla evlendiğini öğrenince göz yaşları sel olur.Tej ise Mukta’nın resmine bakar ve iç çeker.Bu sırada Tapasya elindeki bıçak ile gelir ve Tej’in boynuna dayar. Tej şok olur. Tej’e Mukta dan uzak dur diye uyarı yapar.


Tapasya ertesi gün Bundela evinde hemen bilgi toplamaya başlar. Tapasya Bundela evinin sırlarını öğrenmek için Amla yı seçmiştir. Amla hem boş boğaz hem de korkaktır. Onun bu zaaflarından yararlanan Tapasya Chanda ve Tej arasında bir şeylerin olduğunu öğrenir. Jogi evinde herkes perişan herkes suskun üzgündür.Mukta ise Tapasya’nın niçin evlendiğini anlatmak ister evdekilere ama nani de rathore da buna izin vermez. Veer kendisine geldiğinde İçça yı sayıklayarak uyanır. Başında ise Gunvanti ve Umed vardır. Gunvanti ne İçça sı senin hayatından öyle birisi olmadı ki diye kandırmaya devam ediyor.Umed Veer’in hafızasının yerine gelip gelmediğini doktora sorar ama doktor bunun için zaman gerekli der.


Mai ise endişelidir çünki veer i yıllarca kandırdığı ortaya çıkmak üzeredir.Gunvanti canı sıkkın morali bozuk bir şekilde eve gelir. Tapasya Veer hakkında sorular sorar. Gunvanti deliye döner.Tapasya Tej’in tutuşmuş bir şekilde bir şeyler yaptığını görüyor ve onu izliyor. tej dolabın da ki suç delili kaseti alıp gidip başka bir odada imha eder. Tapasya da peşinden gidiyor ancak kapı kilitli olduğu için ne olduğunu anlayamıyor.Tapasya ise chanda yı bulmak için Rathor dan yardım ister. Ertesi gün Yuvi çok sinirlidir.Tapasya ile karşılaşır.Tapasya ailesini çok özlemiştir evinin oralara kadar gider ama yinede görevini tamamlamadan o kapıdan girmeyeceğini sabretmesi gerektiğini düşünür.


Tej Tapasya dan ayrılmak için avukatını arar. Avukatı vasiyeti hatırlatır ve bunun olamayacağını Tapasya ile evlililiğini sürdürmesi gerektiğini söyler.Tej kendisini içkiye verir. Eve geldiğinde kapıyı Chanda açar. Tej hayal mi gerçek mi diye şok olurken Chanda nın arkasından Tapasya belirir. Tapasya kimseden korkmadığını anlatmaya çalışmıştır bu hareketiyle.Tej Chanda yı yalnızken yakalar. Seni buraya kim getirdi diye saçına yapışır kadının ruh hastası manyak tej ? chanda da kendini tapunun bulduğunu ve getirdiğini anlatır.

Kördüğüm 260. Bölüm Fragmanı

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*