Survivor 2018 21 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 51 Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 21 nisanda yatak oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler küllerinden doğdu denebilir adeta. Bu oyunun arkasından çıktıları dokunulmazlık oyununu 10-6 gibi bir skorla Gönüllüler kazandı. Şimdi Ünlüler düşünsün birazda.
Ünlüler takımında gitmesi yönünde en fazla ismi yazılan yarışmacı Sahra oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Elif ise Adem’in ismini söyledi. İsmini Duyan Adem şok geçirdi. Ancak Adem’in gitmeyeceğini bildiği için söyledi ve Sahra’nın gitmesini kolaylaştırdı. Eleme adaylarına 22 nisanda 1 veya 2 kişi daha eklenecek.

Survivorda 21 Nisan akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Survivor 2018 20 Nisan da oynana ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı olmuştu. Ardınca eğlenceli bir oyun olan Bil Bakalım’ı kazanan yine gönüllüler olmuşu. Bu oyunlar Gönüllüler takımının moralini de üst seviyelere çıkardı.

 

Survivor 2018 21 nisan dokunulmazlık oyununun favorisini size söylemek oldukça güç. Çünkü Gönüllüler takımında moraller yerinde. Kendilerine olan özgüvenleri yerinde geldi. Karşılarında ise artık yeter, Gönüllüler çok oyun kazandı, bu kadar oyun kazanmak onlara yeter diyen bir Ünlüler takımı var.

Ünlülerin karşısında belkide Survivor 2018 başladığı günden beri en diri Gönüllüler takımı var. Takımın en zayıf halkası olarak görülen Cumali elendikten sonra Ünlüler takımı kesin olarak görülen 2 sayıdan mahrum kaldı. Ünlüler şimdi de en zayıf olarak Murat’ı görüyorlar.

Bana kalırsa Survivor 2018 de Gönüllüler takımında Murat performansını artırmayı başardı. Sadece oyunların son bölümünde yer alan beceri gerektiren atış kısmında biraz zayıf kalıyor. Ama karnı tok oldukça bu atışlarda onun için zorlayıcı olmayacaktır. Belki Nagihan ve Birsen’in oyun sırasında benchte tartışması Gönüllüler takımının modunu biraz düşürebilir.

Gelelim Survivor 2018 21 Nisan dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağına. Dediğim gibi bu oyunun galibini kestirmek zor. Kimin kazanacağını size buradan duyuracağı. Yalnız şunu söylemeliyim ki bu oyunu kaybeden Ünlüler olursa adaları karışır gibi. Bu yüzden Ünlüler takımı 21 nisan dokunulmazlık oyununu asılacaklar.

Survivor 2018 51. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*