Meleklerin Aşkı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Show Tv de yaz sezonu için dizi çalışmaları devam ediyor. Yaz sezonuna iddaalı projeler ile girmeyi hedefleyen Show Tv de yeni bir dizi için daha anlaşma yapıldı. Usta oyuncu Oya Başar ile sevilen komedi oyuncusu Toygan Avanoğlu aynı projede buluştu.

Süreç Film’in Show TV için çekeceği “Meleklerin Aşkı” isimli dizinin çekimleri 10 Mayıs itibariyle başlıyor. Haftaiçi okuma provası yapılan dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler yapacak. Ersoy Güler şuanda ekranlarda olan Show Tv de yayınlanan Yeni Gelin dizisinin de yönetmenliğini yapmaktadır. Aynı bir komedi film serisi olan “Sağ Salim” serilerinin de yönetmenliğini yapmıştır.

 

Meleklerin Aşkı Dizisi Konusu

Meleklerin Aşkı dizisinde her şey yağmurlu bir günde başlar. Bir bebek Huzurevinin önüne bir sepet içinde bırakılır. Huzurevi’nde kalan yaşlılar sepetteki bebeğin ağlama sesine uyanıp dışarı çıkar. Huzur evi sakinleri önce bebeğe ne yapacaklarını karar veremese de sonradan o bebeğe bakmaya karar verirler. Huzur evi sakinleri yağmurlu bir günde kapılarına bırakılan bu erkek çocuğuna Yağmur  ismini verir. Yağmur’un huzurevine gelmesi ile huzur evi neşe evi olur. Yağmur Huzur evinde yaşlıların karşılıksız ve koşulsuz sevgisi ile  huzur içinde büyür. Hediye anne ise Yağmur’un kalbine dokunan bir yaşlıdır. Yağmur büyür ama  hayat daha sonra onun karşısına peş peşe ilginç sürprizler çıkaracaktır.

Meleklerin Aşkı Oyuncuları Karakterleri

Süreç Film’in Show TV için çektiği dizide ‘Yeni Gelin’ dizisinde rol alan Toygan Avanoğlu, 50. bölümde projeden ayrılıp “Meleklerin Aşkı”nın kadrosuna başlayacak. Ayrıca dizide Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Didem Balçın ve Serkan Kuru’nun da kadrosunda olduğu “Meleklerin Aşkı”nda Oya Başar evin anneannesi rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Oya Başar

22 Nisan 1956 İstanbul‘da doğdu. Komedyen,sinema ve tiyatro oyunusu. Tiyatro sanatçısı Levent Kırca‘nın eski eşi. Yaklaşık 8 yaşında İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları’na giren Oya Başar, İstanbul’da eğitimini tamamladıktan sonra, çeşitli tiyatrolarda çalıştı. Devekuşu Kabare, İstanbul Tiyatrosu, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu gibi daha bir çok tiyatroda çalıştı. Televizyon dizileri yaptı. Ardından “Levent Kırca – Oya Başar Tiyatrosu” kuruldu. 1988 yılında başlayan dünyanın en uzun soluklu programlarından olan “Olacak o Kadar” TV dizisinde de oyuncu, yönetmen ve yapımcı olarak çalıştı.

Toygan Avanoğlu

Spor Akademisi mezunu oyuncu Toygan Avanoğlu ilk oyunculuk deneyimini Kanal 1 ekranlarında Başık ve Şahane Çocuklar isimli programda küçük skeçler ile yaşamıştır. Daha sonra Kanal-i-zasyon isimli sinema filmi ile profesyonel oyunculuk kariyerine adım atan Toygan Avanoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aziz Ağa karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şuanda Yeni Gelin dizisinde yer almaktadır.

Didem Balçın

Didem Balçın, 18 Mayıs 1982 Ankara doğumludur. Özlem adında bir ablası vardır. Annesi İstanbullu babası ise Gaziantepli’dir. Annesi Nur Balçın, Japonya’da 1975 yılında düzenlenen bir güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir. Birçok dizi, film ve tiyatro oyununda yer alan ünlü oyuncu Çakallarla Dans serisinde tanınmıştır. ayrıca Diriliş Ertuğrul dizisinde de Selcan Hatun karakterini canlandırmıştır.

Serkan Kuru

Serkan Kuru 1978 doğumlu evli ve Vera isminde bir kızı vardır. Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur. 2017 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisinin oyuncu kadrosunda yer almakta ve dizide Fuat karakterini canlandırmaktadır. Serkan Kuru aslen Bursa İznik’lidir ve İznik’te dünyaya gelmiştir.

Berkay Hardal

Ekranların dikkat çeken genç oyuncularından olan Berkay Hardal, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitim alan Berkay Hardal, ekran karşısında ilk oyunculuk deneyimini İstanbullu Gelin dizisinde gerçekleştirmiştir.

Gülper Özdemir

Gülper Özdemir, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile yaşayan Gülper Özdemir; daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Ushan Çakır, Zeynep Çamcı, Haluk Bilginer ve Emre Kınay’ın paylaştığı Kara Yazı dizisinde Derya karakterini canlandırmıştır.  Yine Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Pamir Pekin ve Caner Şahin ile paylaştığı Tutsak dizisinin kadrosunda yer almakta ve Elif karakterini canlandırmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*