Survivor 2018 20 Nisan Ödülü Ne? 2018 Survivor 20 Nisan Kim Kazandı 50. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 20 nisan ödülü HÜNKAR BEĞENDİ OLDU. Survivor 2018 de 20 nisan akşamı yeni bir ödül oyunu oynanacak. Haftanın başında Cumali’nin adaya veda etmesinin ardından oynana ilk ödül oyununu kaybeden yine gönüllüler oldu. ancak arkasından oynanan iletişim oyununu kazanan Gönüllüler az da olsa moral buldular. BU MORALLEDE 20 NİSAN ÖDÜLÜNÜ KAZANMAYI BİLDİLER. AĞIZLARINA LAYIK HÜNKAR BEĞENDİYİ MİDELERİNE İNDİRDİLER.

 

Survivor da genel olarak bir kural vardır. Her ne kadar “tüm oyunlar yalan dokunulmazlık oyunu gerçek” dense de yemek ödülünü kazanan takımın gücü yerinde olduğu için dokunulmazlık oyununda da avantaj sahibi oluyor. Bu yüzden gönüllülerin bir an önce yemek ödülünden başlayarak bir seri yakalamaları gerekiyor.

20 nisan ödülünün favorisi yeni Ünlüler takımı. Ancak survivorda oyunlar oynanmadan kazanılmıyor. 19 Nisan da oynana iletişim oyununu kazanan gönüllülerin karnı aç olsa da ruhları doydu. Bu yüzden 20 nisan ödülüne asılacaklardır. Bu oyunu aldıkları takdirde 21 Nisan ilk dokunulmazlık oyununun da kapısını aralayacaklardır.

Survivor 2018 20 nisan oyunu koordinasyon ve dayanıklılık gerektiren bir oyun olarak dikkati çekiyor. Bu sebeple 19 nisanda karnı doyan Ünlüler takımı bu oyunun favorisi. Diğer taraftan da arkadaşlarıyla mesajlaşan Gönüllüler takımında moraller yerinde. Bu oyunu kazandıkları takdirde dünkü oyunun üzerine cila çekmiş olacaklar.

Survivor 2018 Berna Ayrıldı mı? Berna Canbeldek Elendi mi? Survivor 2018 Berna Neden Yok?

Survivor 2018 50. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*