Beni Bırakma 23 Nisan 76. Bölüm Özeti Cengiz emre ve Zeynep’e Engel Olur

Beni Bırakma 76. bölümü ile 23 Nisanda ekranlarda olacak. Dizi yeni haftanın ilk gününde baya heyecanlı bir bölüm ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Emre Esin’in foyasını herkese ispatlamak için harekete geçmiştir. Bakalım Esin şimdi ne gibi bir hainlik planlayacaktır. Beni Bırakma 76. Bölümde neler olacak?

Beni Bırakma 76. Bölüm Özeti

Bora ve Esin ortak bir çıkarları uğruna anlaşma yolundayken, Emre Zeynep’in masumiyetini ispatlamak ve Esin’i hapse attırmak için, her şeyi en başından beri bilen Pelin’in yanına, İstanbul’a çoktan gitmiştir. Zeynep ise Emre ile aralarında kötü olaylar yaşanmış olsa da kalbindeki Emre aşkına dur diyemez ve ortalıklarda olmayan Emre’yi bulması için hiç beklenmedik birinden yardım ister. Tarık ve Sıla, aralarındaki evliliği gerçekleştirmek için son sürat hazırlıklara başlamışlardır. Ama Seher’in bir takım gerçekleri öğrenmesi, Tarık ve Sıla aşkındaki dengeleri tamamen değiştirecektir.

 

Emre Esin’in hakkettiğini bulma için delil aramaktadır. Emre ilk olarak Zeynep ile tanıştığı yere İstanbul’a gitmiştir. Emre burada Zeynep’in İstanbul’da rehberlik ettiği Pelin’in yanına gider. Pelin’in gerçekleri anlatması Zeynep’in masumiyetinin tek delili olacaktır. Esin’in ise kaçacak yolu da deliği de kalmamıştır artık. Eşi Vedat onu terkederek yalnız yaşamaya başlamıştır. Cansu da onun gerçek yüzünü görmüş ve ondan artık iğrenmektedir. Esin son kapısı olan Bora’dan da boş dönünce yapayalnız kalacaktır.

Emre ve Zeynep aşkı küllerinden doğmak üzeredir. Birbirlerine olan aşklarını gözlerinden okunan çiftin aşmaları gereken çok az engel kalmıştır. İlk olarak Cengiz bu ilişkinin karşısında durmaktadır. Hastanedeki mail olayından sonra itibarlarının iki paralık olduğunu düşünen Cengiz Zeynep’i ailelerine yakıştıramamaktadır. Keza Zeynep’in annesi Hülya’da kızının itilip kakılmasından ve sürekli iftira atılmasından dolayı bu ilişkiye onay vermemektedir. Hülya kızının başına yeniden aynı olayların gelmesinden korkmaktadır.

 

Tarık ve sıla için mutlu günler başladı diyebiliriz. Herşeye en başından yalansız dolansız ve sonsuz güvenle devam etme kararı alan Tarık ve Sıla, Seher alanın köye gitmesi ile yeni bir engelle karşılaşacaklar. Seher hala köyde neyi öğrenmiş olabilir? Seher hala en başından Tarık ve Sıla’nın evli olduğunu bilen tek insandı. Tarık ona durumu açıklarken köyden çıkarmak için formalite bir evlilik yaptıklarını söylemişti. Köyde ise muhtemelen onların evliliklerinin gerçek olduğunu öğrenmiş olacak. Çünkü Sıla’nın ailesi de dahil olmak üzer onların evliliğinin gerçek olduğunu biliyorlardı. Bakalım Tarık ve Sıla bu engeli de aşabilecekler mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*