Aşk ve Mavi Ali Ölecek mi?

Atv ekranlarında yayınlanan ve reytingler gayet başarılı giden Aşk ve Mavi de başrol oyuncularından biri ayrılacak. Aşk ve Mavi dizisinin başrol oyuncusu Emrah (Ali), dizinin yeni tanıtımında vuruluyor. Sosyal medyada konuşulanlara göre  dizinin ilerleyen bölümlerinde hastanenin yoğun bakım sahnelerinin ardından Emrah’ın hayat verdiği Ali karakteri ölüyor. Ancak yinede kesinleşmiş bir durum yok.

 

Emrah’ın ayrılık gerekçesi olarak sözleşmesinin bitmesi gösteriliyor. Ünlü türkücünün yapım şirketi ile olan sözleşmesi bu sezon sonu itibarı ile bitiyor. Bu sezon kontratı bitecek olan ve yapım firması ile yeni anlaşma imzalamayan Emrah’ın diziden ayrılma kararı alıp ailesi ile birlikte uzun süre yurt dışında yaşayacağı iddia edildi. Emrah’ın ayrılması yapım şirketini de düşündürmeye başladı. Peki Ali rolünde kim oynayacak yeni oyuncu gelecek mi?

Aşk ve Mavi Ali’nin yerine biri gelecek mi?

Reytinglerinin yüksek olması sebebi ile gelecek sezon için de kanalla anlaşan ve devam kararı alan yapım şirketi Alin’nin yerine birini getirecek mi? Bu sorunun yanıtı henüz belli olmadı. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Aşk ve Mavi de 20 Nisan 62. Bölümde Neler Olacak? İşte Detaylar…

Aşk ve Mavi 62. Bölüm Özeti

Mavi’nin Faysal’a doğrulttuğu silah boştur. Faysal önlemini almış, Mavi’nin bu hamlesini boşa çıkarmıştır. Zorla da olsa Mavi’yi hastaneye götürür. Testlerden Mavi’nin hamile olduğu sonucu çıkar. Faysal bu bilgiyi Mavi’ye söylemez. Ali’ye dönmesinden korkmaktadır.

 

Ali, tüm bunlardan habersiz Hasibe’nin de yardımıyla Mavi’yle görüşmeye çalışır. Faysal, Mavi’nin bebeğini düşürmesi için bir yol ararken Elmas’tan yardım ister. Elmas bir yandan Refika’yı ölüme iterken bir yandan da yardım etmeye karar verir.

Aşk ve Mavi 62. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*