Suvivor 2018 49. Bölüm 19 Nisan Merve Diskalifiye Olacak mı? Survivor 2018 Merve Elendi mi?

Survivor 2018 de 19 nisan akşamı Cumali’nin vedasının ardından ilk oyun oynanacak. 19 Nisan ödülünün ne olduğunu öğrenmek için BURAYA TIKAYINIZ.

Survivor 2018 in 19 nisanda ekranlara gelen 49. bölümünde oynanan ödül oyununda Merve adeta yürekleri ağıza getirdi. 49. Bölüm için yayınlanan fragmanda Merve’nin sakatlanma görüntüleri de yer aldı. Peki Merve’nin son durumu ne olacak? Merve yarışabilecek mi?

Merve’nin Sağlık Durumu Nasıl?

19 Nisan akşamı ödül oyununda Merve dizini parkurda yer alan sürünme düzeneğinin hemen önüne vuruyor. Merve acılar içinde kıvrılırken gönüllüler ve kendi takım arkadaşları hemen Merve’nin yanına koşuşturuyorlar. Merve Metin Kuş’un sağlık kontrolünün ardından bu oyunda dinlendirilecektir. Ardından Merve’nin tekrar oyunlara döneceğini düşünüyoruz.

 

Merve bu sezon başından beri sakatlıklarda bir türlü kurtulamadı. Survivor 2018 başladığı günden beri ufak defek sakatlıklar geçiren Merve son sakatlığını 19 nisan ödül oyununda yaşamış oldu. Ancak merak edilecek bir durum yok. Merve hızlı bir şekilde dizini vurduğu için sadece biraz eziklik oluşmuş durumda. Soğuk tedavisi ile önümüzdeki oyunlarda yerini alacaktır. Merve’ye buradan geçmiş olsun diyoruz.

 

Survivor 2018 Mervenin Sakatlandığı An

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*