Survivor 2018 19 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2018 19 Nisan Ödülü Ne?

Survivor 2018 de 19 nisan akşamı yeni bir ödül oyunu oynandı. Bu akşamın ödülü ise Lahmacun oldu? Seyirciler tarafından yapılan oylamada Lahmacun ve Kola, tavuklu pilava karşı galip gelerek yarışmanın 19 nisan ödülü oldu. Bu güzel menüden kazanan takım 5’er adet yemeye hak kazanacak. Bu güzel oyunu kazanan takım Ünlüler oldu.

Cumali’nin adaya vedasının ardından ilk oyuna çıkan Gönüllüler takımı bakalım bu oyunda nasıl bir performans gösterecek. Bilindiği gibi başta Nagihan olmak üzere Cumali’nin gitmesi veya karşı takıma gönderilmesi yönünde görüş bildirmişlerdi. Cumali’nin gidişinin ardından takımlardaki eşleşmelerde daha kritik bir hal aldı. Cumalinin arkasından oynanan ilk oyunu yine gönüllüler kaybetti. Demekki tek sorun Cumali de değilmiş.

SURVİVOR 2018 BERNA CANBELDEK NEDEN YOK. HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Cumali’nin oyunlarda açıkca söylemek gerekirse pek bir varlık gösteremiyordu. Ancak bazı kritik anlarda aldığı puanlarla da takımına can suyu olmayı da biliyordu. Ama süreklilik sağlayamadığı için arkadaşları tarafından da en zayıf halka olarak gösteriliyordu. Sonunda istenilen oldu ve Cumali gitti. Cumali den sonra ilk oyun olan 19 nisan ödül oyununu alamazlarsa tek sorunun Cumali olmadığı da anlaşılmış olacak.

Cumali’den sonra Gönüllüler takımında erkeklerin performansı bence oyunun kazananını belirleyecektir. Çünkü Gönüllüler takımın kızları sayı alabiliyor. Anıl ilk zamanlarına göre performansı düşüşte olan bir isim. Bunun yanında Murat Ceylan adeta silindi diyebiliriz. Hilmicem de de durum Murat’tan farklı değil. Bakalım Gönüllüler kendini bulabilecek mi?

Survivor 2018 49. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*