Beni Bırakma 20 Nisan Özeti 75. Bölüm Esin Hapse Girecek mi?

Beni Bırakma 75. bölümü ile haftanın finalini yapmaya hazırlanıyor. Tarık ve sıla için zor günler geride kalırken, Emre ve Zeynep için biraz daha süre vardır. Emre maili kendisinin göndermediğini ispatlamak için Esin’i hapse göndermenin peşindedir. Hülya ise kızının Emre ile tanıştıktan sonra başına gelmeyen kalmadı düşüncesindedir. Hülya kızının Emre ile birlikte olmasını istememektedir. Bakalım genç aşıklarımız bu duruda aşabilecek midir?

Beni Bırakma 75. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’in masumiyetini herkese göstermek, Esin’i hapse sokmak için her şeye en başından başlar ve Zeynep’in İstanbul’da rehberlik ettiği Pelin’in yanına gider. Pelin’in gerçekleri anlatması Zeynep’in masumiyetinin tek delili olacaktır ve Emre buna kararlıdır. Zeynep ise yaşanan onca kötü olaydan sonra Emre konusunda kendisini durdurmaya çalışsa da gönlü buna izin vermez. Öte yandan Esin, kendisine yardım etmesi için son çare Emre ve Zeynep’in aşık hallerini video çekerek Bora’ya gösterir ama nafiledir. Bora, Esin’in yardım teklifini reddeder. Esin, Emre’nin İstanbul’a Pelin’in yanına gittiğinden habersiz bir çıkış yolu arar ama geç kalır. Öte yandan Tarık ve Sıla evliliklerini gerçek bir hale getirmek için her şeye en başından başlar ve mutluluklarına kimsenin gölge düşüremeyeceğini zannederler. Ancak Seher, evlilikleri hakkındaki gerçeği öğrenmek için köye gittiğinde dengeler tamamen değişir.

 

Zeynep ve Emre aşklarını yaşamak için savaşmaya devam edeceklerdir. Emre Vedat’tan tüm gerçekleri öğrenmiştir. Zeynep bu konuda Emre’ye inanmıştır ve aşklarını birbirlerinin gözlerinden görmüşlerdir. Ancak bu sefer önlerindeki en büyük engeller ise Hülya ve Cengiz olacaktır. Hülya Emre’nin ve ailesinin kızına yaptıklarından dolayı, Cengiz ise Zeynep’in kötü kız olarak gösterilmesi sonucu itibarının sarsılmasından dolayı bu ilişkiye sıcak bakmamaktadırlar. Bakalım genç aşıklar ailelerini ikna edebilecekler mi?

 

Esin artık tamamen yolun sonuna gelmiştir. Vedat’tan umduğunu bulamayan Esin kızını kullanarak o görüntüleri Vedat’tan almaya çalışsa da bunu yapamaz. Kendisine araba çarpma süsü verdirerek kızının duygularıyla bir kez daha oynamıştır. Ancak bu durumda uzun sürmeyecek ve yakında ortaya çıkacaktır. Vedat’ta Esinden tamamen vazgeçmiştir. Aklında bir tek Hülya vardır artık Vedat’ın. Hülya ve Vedat kavuşacaklar mı? Zeynep babasının Vedat olduğunu öğrenecek mi?

ZEYNEP VEDAT’IN KIZI!!! VEDAT VE HÜLYA ARASINDA NELER YAŞANDI? DETAY HABER İÇİN TIKLAYINIZ…

Emre babasının Zeynep hakkındaki düşüncelerinden kurtulmasının tek yolunun Esin’in tüm yaptıklarını itiraf etmesi olarak görmektedir. Bunun için Esin’in hapse atılarak cezasını çekmesi gerekmektedir. Emre Esin’i hapse attırmak için tek bir delil aramaktadır. Ancak Esin’de boş durmayacaktır. Esin hapse girmemek için son volesini vurmanın peşindedir. Bakalım yine ne oyun kuracaktır? Ben Esin’in şimdilik hapse girmeyeceği kanısındayım. ama ne olur dizide bilemiyoruz.

Tarık ve Sıla için zor günler geride kalmıştır. Kaza olayından sonra birbirine yakınlaşan çiftimiz artık mutluluk yolunda büyük adımlar atacaklardır. Bu aşklarını ve evliliklerini artık kimseden saklama gereği duymayacaklardır. Cengiz emre ve Zeynep aşkına karşı çıktığı gibi Tarık ve Sıla aşkına da karşıdır. Ancak Tarık bu sefer onları kimsenin ayırmasına izin vermeyecektir. Evli olduklarını artık ayrı evde yaşayacaklarını söyleyecektir herkese. Meltem ise yaşadıklarından ders almaz ve yeni plan hazırlıklarına başlar. meltem’in ne yapacağı ise merak konusudur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*