Sen Anlat Karadeniz 14.Bölüm Fragmanı 25 Nisan Özeti

Atv ekranlarında yayınlanan bir ekran fenomeni haline dönüşen Sen Anlat Karadeniz 14.bölümü ile ekranlara gelmişti. Tahir ve Nefes in amansız aşkını bir kez daha izleyici ile buluşturan yapım  yine heyecanlı sahnelere yer verdi. Bakalım gelecek hafta neler yaşanacak. Ama önce bu hafta neler yaşanmış kısaca bir göz atalım.

 

Tahir ve nefesi bekleyen bir yeni tehlikede Nefes in babasıydı. Nefes in babası yine Vedattan tarafa olmuştu ve Nefese bir dünyayı dar etmeye gelmişti. Tahir ise Nefes e olan aşkını tüm köye haykırmıştı. Nefes ise Tahir i çok sevmesine rağmen ona yar olamayacağını biliyordu.

Sen Anlat Karadeniz 14.Bölümde Neler Yaşanacak?

Sen Anlat Karadeniz de bu hafta kahramanlarımızı bekleyen bir tehlikede Nefes in babasıydı. Nefes in babası gelecek bölümde Vedat ile işbirliği içine girecek ve yine Tahir ile Nefes in arası açılmaya başlayacak. Fakat Tahir in Nefes in babasına olan kini onu görünce daha da fazla artmıştı. Bu durumda Vedat gibi ondan da nefret edecek ve Nefes i korumak istediği yeni bir kişi daha bulunacaktı. Nefes in babası ise Tahir in annesi ile de iş birliği içinde olacaktır. Tahir in annesi ise Nefes ten kurtulmak için elinden geleni yapacaktır. 

Diğer yandan mahkeme ise Yiğit in velayetini Vedat a vermişti. Vedat bu durumu bir koz olarak kullanacak ve Nefes i kendine çekmek için elinden geleni yapacaktır. Nefes ise oğlunun hasretine dayanamayacak ve Vedat ın isteklerini bir bir yerine getirecektir. Bu durum ise Tahir i yine çileden çıkaracaktır. Yiğit i almak için elinden geleni yapacaktır. Nefes ise yine Tahirden yardım isteyecektir. İkilinin arasındaki aşk gün geçtikçe büyüyecektir. Fakat kahramanlarımız yine aşklarını istedikleri gibi yaşayamayacaklardır.

Sen Anlat Karadeniz 14.bölüm Fragmanı

siyah beyaz aşk 14.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden takip edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*