Kördüğüm 257. Bölüm Özeti 20 Nisan Fragmanı Mukta ve Tej Evlenecek mi?

Rathore Muktayı görmeye Thakur’un evine geliyor ve baba kız dertleşiyor. Mukta babasıyla dertleşiyor ve ona başından geçen herşeyi bir bir anlatıyor Rathore öğrendikleri ile Yuvraj a iyice bileniyor hele ki kızının kendi otelinde tacize uğramış olması daha da sinirlenmesine sebep oluyor ve Yuvraj a haddini bildirmek için harekete geçiyor (oh olsun) Rathore un evden ayrılmasıyla Nani hemen Muktayı sorguya çekmeye başlar. Muktada babasına herşeyi anlattığını söyler

Yuvraj ceza alır mıyım diye endişelenmektedir. Bu düşüncelerle arabasına binmek üzereyken birileri kafasına çuval geçirerek kaçırır. Yuvraj gözlerini açtığında kendini vinçle asılmış bir mekanda bulur. Yuvraj’ın çığlıklarını kimse duyamaz. Sonra Rathot içeri girer ve Yujrav şok olur. Yujrav benden ne istiyorsun der. Rathot Yujrav’a bir tokat yapıştırır şaakk diye ? Yujrav ne yapıyorsun neden bana vuruyon diye mızıldanmaya başlayınca bak ben Muktta Rathore un babası Rathore deyiverir Yuvraj şokkkk o tokattan sonra tecavüze yeltendiği kızın babasıyla tanışmak biraz korkutur Mai’nin nazlı torununu ….

Rathore başlar Yuvraj a işkenceye bu elinle mi kızıma dokundun sen diye kolunu büker Yuvraj özür dilemeye kalkar ama Rathore özrün kabul edilmedi diye bir güzel benzetir tabi eğer İççanın oğlu olmasaydın seni öldürürdüm der. Tabi Yuvraj Mai tarafından tam bir anne düşmanı olarak yetiştiği için bu işin arkasında hemen annesinin olduğunu düşünür gerizekalı çocuk Yujrav eve gelmiştir. Ağzı burnu dağılan Yujrav ne yapacağını bilemez. Mai ona sorar sana ne oldu. Yujrav ise Rathore’un kendisini dövdüğünü söyler. Mukta ise Nani ye Tej ile evlenmeyi kabul ettiğini söyler Nani önce kızın aklını çeldi şimdi de rathore dan korktuğu için eminmisin falan filan diye kararını sorguluyor kızın yaşlı cadı Mukta Tej ile görüşmek istediğini söyler. Nani ile Mukta Tej ile görüşmeye gider.

Nani Tej’i gördükçe Mukta’nın Tej ile evlenmesini istemez ve ayağına vurarak hayır demesini ister. Biraz daha düşün der.Nani Mukta’yı vazgeçirmek ister ancak Mukta vazgeçmez. Bunun üzerine Rathore gelir ve ne konuştuklarını sorar. Nani ise konuyu değiştirir. Rathore Mukta ile birlikte birşeyler yapmak ister.Bu arada Methi Mukta ve Rathot’u duyar ve kendi babası olmadığı için üzülür. İcca ise tapınakta Veer için dua eder. Veer ise hastanededir ve İcca diye sayıklar. (bence bu kızlar yanlış olmuş mukta iççanın methi de tapasyanın kızı olmalıydı ? )

Kördüğüm 257. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman buradan ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*