Kocaman Ailem Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu?

Atv ekranlarında yaz aylarında başlaması planlanan aile dizisi Kocaman Ailem dizisinin yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz üstleniyor. Kocaman Ailem dizisinin senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturacak. Peki dizide kimler oynaycak ve dizinin konusu ne olacak?

Kocaman Ailem Dizisi Konusu

Kocaman Ailem’in konusu ise kısaca şöyle, pastırma ve sucuk fabrikası sahibi Hulusi (Levent Ülgen), geçirdiği kaza sonucu ölümün soğuk nefesini ensesinde hisseder ve bunların başına neden geldiğine dair bir vicdan muhasebesine girişir. Geçmişte kalplerini kırdığından ahlarını aldığını düşündüğü üç kadını bulması için oğlu gibi sevdiği Demir’i (Aksel Bonfil) görevlendirir. Hulusi’nin sadece helalleşmek için yeniden bir araya geldiği üç kadından üç çocuğu olduğunu öğrenmesiyle artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Kocaman Ailem Oyuncu Kadrosu

Levent Ülgen

Levent Ülgen, Tam adı Ömer Levent Ülgen’dir. 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya’da doğdu. Ankara İnönü Lisesi’ni, ODTÜ Fizik Bölümü’nü bitirdi. ve Ankara Halk Tiyatrosu’nda görev aldı, daha sonra Ankara Sanat Tiyatrosu’na katıldı. Bu tiyatroda çeşitli oyunlarda sahne alırken, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim görme hakkını kazandı. Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.  Son olarak Kiralık Aşk, Aşk Ve Gurur, Hayati ve Diğerleri dizilerinde önemli rollerde yer aldı. Akasya Durağı dizisinde Sinan karakterine hayat vererek ünlenmiştir.

Emre Karayel

Emre Karayel, 18 Ekim1972 tarihinde, Kadirli,Adana’da dünyaya geldi.Ankara Atütürk Anadolu Lisesi’ni bitirmesinin ardından Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde İktisat Bölümü’nü kazanan Karayel, bu bölümü tamamlamamayı seçerek üniversite değiştirdi ve de Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne geçiş yaptı. 1 Kadım 1 Erkek ile ünlenen oyuncu bir çok dizide yer almış ve aynı zamanda sunuculuk yapmıştır.

Aksel Bonfil

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen Aksel Bonfil, aslen İzmirli’dir. Aksel Bonfil İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezunudur. Oyunculuğun yanında yazar ve yönetmen olan Aksel Bonfil Adana Altın Koza Ödülü sahibidir. Bir vesile ile tanıştığı Demet Akbağ’ın üniversite yıllarında iken kendisini araması ile oyunculuk kariyerine adım atan Aksel Bonfil ilk kamera karşısına Güven Kıraç ve Demet Akbağ ile geçer. Asıl öğretmeninin usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan olduğunu belirten Aksel Bonfil, Söz, Aşk Laftan Anlamaz, Seviyor Sevmiyor, Güneşi Beklerken ve Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın senaryo yazarlığını üstlenmiştir.

Çağla Demir

1992 yılında Samsun’da doğdu. Tümay Özokur Atölye’de oyunculuk eğitimi aldı. Çağla Demir bir dönem modellik yaptı. Medcezir dizisinde Ceren karakterine hayat verdi ve bu dizi Çağla Demir’in ilk oyunculuk deneyimi oldu. Sonrasında ise ekranların sevilen dizilerinden Kara Sevda dizisinde rol alan Çağla Demir, bu dizi ile adından daha sık söz ettirmeye başladı ve yapımcıların dikkatini çekerek dikkat çeken yapımlarda boy göstermeye devam etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*