Kadın 26 Bölüm Özeti 24 Nisan Fragmanı Alp Şirin’in Karşısına Çıkar

Kadın da artık heyecan gün geçtikçe artıyor. Alp gerçekleri öğrenmek için ipuçlarının peşini bırakmıyor. Bakalım Alp gerçekleri öğrenecek mi? Pırıl ve babası Alp in arkasından çevirdikleri işleri daha ne kadar gizleyebilecekler. Bahar Şirin in iliğini kabul edecek mi? Bu sorular ve daha fazlası haberimizde. Ama önce geçtiğimiz bölümde neler olmuş kısaca bir göz atalım.

Alp gerçekleri öğrenmek için elinden geleni artık yapmaya başlamıştı. Pırıl ise köşeye sıkışmış bir vaziyetteydi artık. Babası da Alp in gerçekleri öğrenmesinden anbean korkuyordu. Peki bu gerçekler neydi? Pırıl ise Alp e gerçekleri anlatmayı aklından geçirmişti.

Diğer yandan Bahar ise kendisine uyan iliğin Şirin in olmasını kendine yediremiyordu. Ceyda  ve Yeliz ile birbirlerine destek olmaya karar vermişlerdi çünkü peşlerini talihsizlikler bırakmıyordu. Bakalım haftaya neler olacak.

Kadın 26. Bölümde Neler Olacak? 

Kadın da gün geçmiyor ki sular durulsun. Alp artık gerçeğe gün geçtikçe yaklaşmaya başlıyor. Fakat Pırıl ve babası  Alp in gerçekleri öğrenmemesi için elinden geleni yapacaktır.  fakat Pırıl ın vicdanı onu rahat bırakmayacaktır. Şirin i görmüş olduğu gerçeğini  bi türlü aklından çıkaramaz. Şirin ise kendisini tehdit edenlerden korkmuştur ve Bahar a gerçekleri söylemeyecektir.

Diğer yandan Bahar ise köşeye sıkışmış bir durumdadır. umutsuzlukların içinde kendine bir yer edinmeye çalışmaktadır. Şirin in iliğini ise kabul edecektir. Fakat bunu yalnızca çocukaları için yapacaktır. Bu durum ise Bahar ı fazlasıyla üzmeye yetecektir. Teomanla arası bozulan Yeliz ise bakalım ilerki bölümlerde Musa ile bi yakınlık içine girecek mi? Jale ile ayrılık aşamasında olan Musa ise yavaş yavaş başka bir aşk arayışında olacaktır. Bu durumda da Yeliz ise musaya bir dert ortağı olacaktır. Ceyda ise Seyfullah ın korkusuyla Peyami ile evlenmek zorunda kalacaktır. Bakalım Ceyda bu durumda Peyami ile evlenecek mi? Yoksa bir kaçış yolu bulacak mı?

Bahar ise her koşulda çocuklarına sımsıkı sarılacaktır.  Adeta onlar için savaşacaktır.  Şirin in iliğini de işte bu sebepten dolayı kabul edecektir. Şirin ise sarp ın peşini bırakmayacaktır. Ulaştığı plaka ile sarp a yaklaşacaktır. Ve Sarp a Bahar ve çocuklarının ölmediğini bir şekilde söyleyecektir.

 

Kadın 26. Bölüm Fragmanı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*